Turist gezdirmece

İngilterden arkadaslarim geldi. (cogu japon). 4 gun gezdirmem, mesgul etmem lazim. Nerelere goturmeliyim, hizli bir beyin firtinasiyla bana yardimci olabilirseniz cok memnun olurum dogrusu.

Not: araba problem degil.

ili belirtseydiniz.

  • ykyt  (29.03.12 22:57:56)
bu japonlar kapadokyaya bayılıyor, araba da varsa atlayın gelin ürgüp, avanos vs gezdir :)

  • hunzah  (29.03.12 23:02:30)
Pardon ya, il istanbul :)

Hunzah, sorma bilader. Kapadokya diye kafamin etini yiyorlar ama, o kadar yolu gozumuz kesmiyor :)
  • arnatuile  (29.03.12 23:06:00)
istanbul olduğunu farzedersek, tarihi yarımada ile başlanır sonra beyoğlu daha sonra boğaz turu en son olarak adalar.

yarımada içinde, sultamahmet,ayasofya,yerebatan,topkapı sarayı,gülhane parkı,mısır çarşısı,kapalı çarşı bir de süleymaniye.

beyoğlu'nda galata kulesi,istiklal caddesi sonrasında gemiyle boğaz turu. ek olarak adalar derdim ama, adalar bu havada iyi olmaz orayı salla.

bu genel turist rotası oldu :) Daha özel bir şey istiyorsan o konuda da fikirlerimi paylaşabilirim
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (29.03.12 23:07:33)
kapadokya götür balona bindir müthiş bir deneyim arkadaşımda var uygun fiyata binersin istersen otelde var kalacak olursanız uygun olur özel den yazarım düşünürsen tabi ..

  • nasilya  (29.03.12 23:26:51)
kaynaklari etkin kullanamayan iktisatcı'nın önderdiği yerlere ek olarak ortaköy ve oradan bir boğaz turu diyorum. Yurt dışından gelen tüm misafirlere yaptığım standart turdur bu.

  • hizli sperm  (30.03.12 00:10:50)
ben bu japonlar kadar kapadokya aşığı millet görmedim arkadaş, benim memleketim ben o kadar sevmiyorum :) istanbul içinse yuşa tepesi değişik bi alternatif olabilir.

  • hunzah  (30.03.12 02:18:03)