arpacık var

evet gözüm yaklaşık 1 aydır arpacık var, alt gözkapağında...

doktara gittim ganpagut diye bir damla verdi...

acaab arpacık için daha genel kullanılan krem vb gibi birşey var mı eczaneden alabileceğim?

diğer tavsiyeler de alınır...

sarımsak. annen sarımsak sürsün.

  • metaforian  (29.03.12 21:27:31)
küçük bi merhem var üstünde aslan resmi olan, benimkileri hep o geçirdi şimdiye kadar.

  • megalomaniac  (29.03.12 21:34:43)
thiocilline göz pomadı

  • kennym  (29.03.12 21:38:11 ~ 23:17:25)
kirpik dibi iltihaplanmasi oldugundan o arpaciga en bitisik 2-3 tane kirpigi cimbizla cek

  • waterhardeningsteel  (29.03.12 21:48:01)
sarımsak +1

kes bi dişi, azıcık sık ki suyu biraz çıksın, arpacağın üzerine değdir, becerebilirsen sür. deli gibi yakar ama daha etkilisini görmedim. genelde ufak olanları sabaha geçer yani.
  • dasher  (29.03.12 22:31:13)
sarimsagi gozkapaginin ic kismina suruyoruz galiba?

  • nucleon  (29.03.12 22:34:24)
1. arpacık iltihaptır. 1 ay süren iltihap için sarımsak kullanırsanız sizi döverim
2. novartis'in okacin isminde antibiyotik damlası var ancak kendi kafanızdan kullanmamalısınız. ve fakat göz doktoruna giderseniz vereceği ilaç budur. damla ile geçmez ise beş dakikalık bir operasyon ile temizlenir.
3. sarımsak ha.. (bkz: retina dekolmanı/@ben smyrna)
  • ben smyrna  (29.03.12 22:43:01)
öehhhhhhhhhhhh sarımsak ne yaaa...madem anlamıyorsunuz yorum yapmayın bari adam 1 ay demiş yazık günah
doktora gitmişsiniz doktorun dediğini yapınız. zaten 1 aydır geçmiyor daha da kötüye gitmesini istemezsiniz değil mi?

  • la noix  (29.03.12 23:41:55)