[]

kredi kartı bilgisi

saolsun annem, 0850 333 33 00 diye bir numaradan arayan kişilere, size daha uygun fiyatlı sayaç takacaz, daha ucuz fatura gelcek lafına inanıp, kredi kartının ilk 4 basamağı hariç geri kalan numaralarını ve son kullanma tarihini vermiş.

3 basamaklı cvc kodunu söylemedim dedi. Şimdi internet bankacılığından kontrol edecem ama yine de sorayım dedim.


 
CCV olmadan online alışveriş yapılabiliyor
ilk 4 -6 rakam bankalara göre fiks zaten
en.wikipedia.org

acil bloke ettirin. yani, ben olsaydım öyle yapardım
  • spankenstein  (29.03.12 15:20:23 ~ 15:20:46) 
hiç riske girmeyin bence bankayı arayıp durumu anlatın kartı iptal ettirip yenisini açtırın.


  • in vino veritas  (29.03.12 15:21:41) 
haşırt to the blackboard... geçmiş olsun


  • bilan  (29.03.12 16:24:18) 
spankenstein haklı, bende durumu acıklı bir şekilde öğrenmiştim. hemen iptal et.


  • xenophobic  (29.03.12 20:42:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.