[]

Kindle Reader modelleri

Selamlar,

Şu an pek bakma fırsatım olmadı ama Amazon Kindle Reader'lardan en popüler ve kullanımı rahat olanı hangisi?

Fire sanırım en son çıkan ama bilemedim şimdi hangisi daha çok tercih ediliyor

 
fire ayrı. renkli ekran vs olduğu için daha çok renkli pdf'leri, office dosyalarını görüntülemek amaçlı. tabii bunun yanında tablet özellikleri de taşıyor. android'le çalışıyor. düz yazılı bir e-book'u okumak için çok avantajlı değil. (bkz: e-ink)

diğerleri arasında istediğini, gözüne hoş geleni, bütçene uyanı alabilirsin. ben kindle keyboard kullanıyorum. kullanımı gayet rahat.
  • jangara  (29.03.12 10:55:45 ~ 10:56:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.