el freni dikkatsizlik

selam dostlar.
el freni ile dikkatsizlik sonucu 10 metre gittim. bir sıkıntı olur mu acep ?

sonunda durabildiysen olmaz?

  • hope ender  (28.03.12 21:40:00)
durdum durdum. ya durmuştum çektim el frenini. sonrasında başka bir araba park halindeydi çıktı olduğu yerden ben de oraya gireyim diye gittim. orda da durduğumda da el frenini çekeyim dedim ama çekili vaziyetteydi.
indim işimi bitirdim sonrasında da 10 km sürdüm bir sıkıntı yoktu.

  • baris daima  (28.03.12 21:44:15)
bişey olmaz gibi ama el frenine artık eskisi kadar güvenme bence. olmadı müsait bi zamanda götür bi baktır.

  • hope ender  (28.03.12 21:47:08)
hiç sıkıntı yok. ben bir kaç km gittim. cantlar alev almak üzere iken insanlar işaret edince yangın tüpüyle müdahale ettim.. ardından tamire götürdüm sorun yok dediler.. muayneye girdi, fren testinden sorunsuz geçti.

  • ibomiu  (28.03.12 21:56:05)
oda bişey mi ben ilk araba kullanmaya başladığımda el freni çekik halde 10km yol gittim. 80km'nin üzerine çıktım. canavar gibi de gidiyordu hiç bişey anlamadım. yalnız her durduktan sonra kalkış yaparken araba stop ediyordu. acemiliktendir diye başka bir ihtimal aklıma gelmemişti :) 1-2 gün sorna babamla araba kullanırken "frenlerde bi ibnelik var, daha da balataları yeni değiştirmiştim" falan dedi. ses etmedim tabi :) bu da böyle bir anımdır.

  • slrs  (28.03.12 22:01:40)
98 model bi arabayla arkadaş el freni çekik 2 km filan gitti, ondan sonra balatalardan ses gelmeye başlamıştı, sesi salladık bişey olmaz diye, 2-3 hafta sonra yolda frenler boşalmıştı.

  • hkndgn  (28.03.12 22:12:58 ~ 22:13:15)
Söylemesi ayıp, ben sıfır arabayla el freni hafif çekili halde 5-6 kilometre gitmiştim. Yanık kokusu haricinde bir şey olmamıştı ama moralim çok bozulmuştu. Yine de servise bir götürün, göz atsınlar. Şakası yok bu işlerin.

  • youkoso hitori bocchi  (28.03.12 22:14:51)
keşke arabada bıraksaydın el frenini, dikkatsizlik işte..

  • fatihdr  (28.03.12 22:21:27)
arkadaş 10 km gitti kokular fenaymış :) balataları değiştirmişlerdi :)

  • allahinadiylaoku  (28.03.12 22:40:35)
ben de zamanında az yapmadım bunu. 10 metreden bir şey olacağını sanmıyorum hagaten benim de birkaç kilometre gittiğim oldu hala hayattayım

  • ack3000  (28.03.12 23:06:32)
ben öyle bakkala gittim, kafadan 400 metre falan. hiç bişi olmadı. arabada bi sorun yok.

  • mahnita  (29.03.12 09:09:59)
10 metreden hiçbişey olmaz. balatalar birazcık aşınmıştır o kadar.

  • orpheus  (29.03.12 16:47:29)