nikon dslr tamir için güvenilir mekan

D90 kullanıyorum. bataryası kapalı iken kendi kendine boşalıyor bir de yine kapalı iken hafıza kartı ışığı yanıyor sürekli. yurt dışından geldi garanti yok. güvenebileceğim gözümün arkada kalmayacağı nereye yollayım tamir için?

www.eksiduyuru.com

yer: istanbul olursa daha iyi olur

necatibey caddesi'nde burukay var. ben kompakt makine tamir ettirdim ama çok memnun kaldım.

www.burukay.com
  • kibritsuyu  (28.03.12 08:52:11)
belki denemişsinizdir ama buna benzer bir sorun benim p500te firmware upgrade ile çözülmüştü. üzerindeki yazılım güncel mi?

  • spankenstein  (28.03.12 09:10:36)
yazılım güncel değil ama bir türlü yapamadım upgradei

  • zenc  (28.03.12 09:42:23)
d90'in yazilimi hic guncellenmedi diye biliyorum ben. ondan yapamamis olabilirsiniz.

  • yardimci  (28.03.12 10:21:12)
yok mevcut bir güncellemesi var bende 1.00 versiyonu var. nikonun resmi sitesinde 1.02 mevcut.

  • zenc  (28.03.12 10:42:03)
cuma günü hayyam foto teknik servise nikon lensimi bıraktım. 2. katta, odak fotonun karşı tarafında solda. lens bana sağlam bir şekilde döndüğü zaman seve seve tavsiye edebilirim. bugün yarın bekliyorum. iyi izlenim yetiyorsa hemen de götürebilirsiniz. ya da hayyam'da herhangi bir dükkana girip bu tamir olacak kime vereyim diye sorun, yönlendiriyor onlar. ben de mustafa beye(odak) sormuştum zaten.

  • zihuatanejo  (28.03.12 10:45:40)
mustafa abi 4. kattakını onermıstı bana da. neyse. odak'a sorun ıkı tamırcıyı de en azından.

  • fenerliyim ama feneri delgado  (28.03.12 12:29:14)