Kadınların parfüm şişesini üstlerine boşaltması

neden böylesiniz kadınlar? tamam hoş güzel parfümler kullanıyorsunuz, kullanmakta lazım ama niye şişeyi yıkanmış gibi üstünüze boşaltıyorsunuz. yemin ediyorum güzel dediğim o koku, yoğunluğundan dolayı işkenceli nefeslere dönüşüyo benim gibi astım başlangıcı olan kişilerde? nedenini gerçekten merak ediyorum

"bak ben şişesi 200 liralık parfümü de boca edebiliyorum öyle de bi lüks hayatım var"

  • niye ama  (27.03.12 23:42:49)
Kendim için konuşayım. Sıkınca bana kokmuyormuş, sanki hiç sıkmamışım gibi geliyor. Etraftan duyuluyordur belki ama benim burnuma gelmiyor o koku ve ben de kendi üzerimde o kokuyu duymak istiyorum. Dolaysısıyla da boca ediyorum şişeyi.

  • proculianus  (27.03.12 23:54:11)
sürekli aynı kokuyu kullanmayın o vakit yavv fark edersiniz o zaman
yaz da geliyor yine boca olacak şişeler mağdur etmeyin bizi

  • niye ama  (27.03.12 23:57:00)
hadi parfüm neyse o deodorantlar yok mu deliriyorum. küfredesim geliyor evet. boynuna 2 fıs, göbeğe 1 fıs, saçlara 2 fıs yeter arkadaşım. etek şort mort giyiliyorsa bacaklara da 1 fıs kafi.

  • rosebush  (28.03.12 00:00:11)
Ben parfümeride bir bayan arkadaşı beklerken laf olsun diye tezgahtara sormuştum bunu; adam, 'biz kadınlara hayal satıyoruz, onlar da o hayalin büyüsüne kapılıyorlar' gibi artist bir cümle kurmaya çalışmıştı.

  • johan sebastian  (28.03.12 00:09:24)
onu birkaç kez ben de yaptım. kullandığım parfümün kokusunu bir türlü alamadım, sonra attım çantama çıktım. ya normalde alıyordum parfüm kokusunu, rüzgar esince falan geliyordu ama bu parfümde gelmedi bir türlü. acaba dedim az mı sıktım. Sonra aldım şişeyi boca ettim üstüme. otobüste millet mi kaçmadı, yanına oturduğum kişi camı falan açtı böyle. sonra ofise vardığımda acı gerçek ile karşılaştım. yanımda oturan arkadaş söylemişti sağolsun.

bunun gibi bir sebep olabilir, benimkisi açık parfümdü ve doğal olarak koku falan kalmıyordu ve ben hata yaparak boca etmiştim üstüme. bunun gibi birşey olabilir.
  • vakumlu  (28.03.12 01:03:58)
Çamlıcadaki radyo antenleri gibi bir durum da sözkonusu. Birbirlerini bastırmak için biraz daha sıka sıka bu günlere geldik.

  • skatheist  (28.03.12 04:02:32)