öğretmenler ekran başına (yaz tatili/seminer problemi)

selamlar.

şimdi malumunuz, sevgili bakanımız bu yaz bizlere seminer koymak istiyor. biz ise arkadaşla 7 temmuz'da yurt dışına tatile gitme planları yapıyoruz. fakat seminer netleşmediği için bilet alamıyoruz.

ben tatile gitsem, seminere gitmesem nolur? uçak bileti, vize ücreti, interrail bileti falan her şey yanacak seminer olursa.

ne diyosunuz bu işe?

(1 temmuz-1 eylül öğretmene tatildir diye biliyordum, geçen sene sınavlar 18 temmuzda bitiyordu akademik takvime göre. ona da güvenemiyorum.)

heyet raporu ayarlarsınız.

  • lancelot du lac  (27.03.12 22:31:10)
ayarlayamazsam nolur :) o kadar kolay mı onu almak hacı?

yaptırımı ne oluyor, onu merak ediyorum açıkçası. seminere katılmayanlara bi sonrakini zorunlu falan tutuyolarsa öyle yapıcam.
  • sezercik yavrum benim  (27.03.12 22:33:12)
10 gün üst üste mazeretsiz (raporsuz, izinsiz) işe gitmezseniz memuriyetinize son verilir. Seminerler de iş günü sayılır ve gitmek durumundasınız. Seminerlerin süresi kadar rapor almaya çalışın en iyisi.

  • zizifos  (27.03.12 22:52:40)
kolay hocam kolay. sen git bi devlet hastanesine, bir temizlikçi bul, "10 günlük heyet raporu lazım nasıl alacaz bilemedik" de bak nasıl kolay oluyor :)

  • lancelot du lac  (27.03.12 23:16:00)