[]

paskalyada sakız adasına gitmek

14-15 nisan (ctesi-pazar) paskalya oluyormuş galiba. günübirlik yada bi gece yatmalık sakız adasına gidilir mi 14-15 nisanda. çok kalabalık olur mu yoksa yunanlılar da tatilde olur da in cin top mu oynar? sessiz sakin olması dert değil de her yer kapalı olursa bişey göremiycez..

birinci soruya cevap veren buna da cevap verdi: geçen sene heves edip baktıydım 8 euroya feribot biletleri vardı çeşme-sakız arasında. şimdi bakıyorum 20-25 eurodan başlıyor. yok mu bunun daha ucuzu??


 
yazın gittim sakıza. çok iyi hatırlamıyorum ama biz de bileti 20-25 euroya almıştık. yazın ortasında bile çok hareketli bir yer değil. şu an nasıldır hiç bilmiyorum, dediğin gibi in cin top oynuyor olabilir. çünkü yazın bile çoğu yer kapalıydı, krizle alakalı bir durum da olabilir tabi bu.

en güzeli istediğin kadar içki alıp geçiyor olman türkiye'ye.

ayrıca limana çok uzak bir yerde seçme oteli. hatta hiç uzak olmasın. taksiler çok sık grev yapıyor. ehliyetin varsa yanında götür gideceksen, araba kiralar öyle gezersin. arabayla gezersen çok rahat edersin.
  • pokerface  (27.03.12 17:12:21 ~ 17:13:36) 
Paskalya'da her yer kapalı olur.


  • SiyamkedisiZorro  (27.03.12 17:25:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.