google da sitemizi yukarı ya aldırma

soru başlıkta ki gibidir nasıl yapabiliriz ? yani iki isim var mesala coner plise ama plise de yazınca yukarıda coner plise cıkmasını istıyorum

fazla bilgim yok ama biraz atmasyonla şu kadarını biliyorum:
google aramaları aranılan konunun siteler içerisinde aldığı hite göre listeleniyor. örneğin ''soru'' olarak arattığımızda, soru olarak aranan ve gelen bilgiler doğrultusunda listeden en çok girilen site doğru site olarak kabul ediliyor ve listede üst sıraya alınıyor.
bir de eğer bir markayı ya da markanın bir modelini ya da bir kurumu ya da kurumun bir şubesini aradıysanız resmi sitesi ilk sırada yer alıyor.
sanırım sizin sorunuza verilecek en mantıklı cevap en üstte ''sponsor bağlantı'' olarak sarı font ile gösterilendir (ücretli).
örnek: www.google.com
  • insanimsi  (03.09.08 02:08:04)
oncelikle pr derecenizi yukseltmeniz gerekir ki bunun icin de sitenizin alakali oldugu konu ile ilintili sitelerden backlink almaniz gerekir.

bir diger yandan da title'larin arasina alakali kelimeleri yazin eger title'lar dynamic title degillerse(tabi kelime sayisini fazla abartmadan), keywordlere de alakali kelimeleri yine abartmadan yazin, kisacasi google in gozunde sitenizi deger kazandirin.sonrasinda zaten sizin haberiniz bile olmadan yukarilara cikacaktir siteniz alakali kelimelerde.
  • independence  (03.09.08 03:30:14)
yani... bu gerçekten çoooook çok uzun bir mesele hakikaten... hani yapacağınız iş ciddiyse baya bir döküman okuyup araştırın derim googledan.

daha önce çalıştığım şirketlerden sırf bunun için adam tutan vardı, webmaster haricinde...
  • mortifera  (03.09.08 05:06:11)
bannerlar ile sitenize gelen ziyaretçi sayısını arttırmanız gerekiyor. ne kadar "doğru" bir aramaysanız, o kadar üste çıkarsınız.

  • head  (03.09.08 09:34:45)
Şurayı bir inceleyin: www.google.com

Bazı teknikleri abartıp sömürmeye kalkarsanız Google sitenizi hepten düşürüp cezalandırıyor sizi.
  • 386 dx  (03.09.08 14:40:34)