[]

Oyun

Beyler aşağıdaki oyunlar bilgisayarımda yüklü. Hangilerine öncelik vereyim sizce, aşırı kararsızım.

Mafia 2
Civizilation V
assasins creed 2
brotherhood
revelations
crysis 2
la noire
xmen origins wolverine
nfs the run

 
assasins creedlere tabiki de.


  • ayiadam  (27.03.12 14:47:30) 
xmen den başla sonra nfs arkasından la noire (değişik tarzı) çık ondan crysis 2 yap ve artık assasins oynayabilirsin :)


  • reflex  (27.03.12 14:59:24) 
civ 5 :)


  • bad boy for life  (27.03.12 15:05:06) 
Mafia 2 moruk. Ben oyunu 3 kere bitirdim. aylardır da boş boş hergün açıp 13. 14. bölümden başlayıp oynuyorum. takılıyorum yani. araba sürüyorum, polis avlıyorum. mükemmel ötesi gerçekci.


  • Tribbiani  (27.03.12 15:39:13) 
nfs yi bitir kısa sürer, crysis 2 siktir et.

la noire de çok uzun değil fakat emek oynayana fln bağlı.

civil ömürlük oyun. diğerleri bilemedim.
  • saiko  (27.03.12 16:27:26) 
civ5 haftalarını alır. eğer strateji seviyorsan başından kalkamazsın. zamanın nasıl geçtiğini de anlamazsın. yok vurayım kırayım hız yapayım filan diyorsan diğerleri tabii ki.


  • temat  (27.03.12 16:33:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.