rss mss feed falan

bu rss olayını yeni keşfetmiş bir birey olarak işe yarar/eğlenceli vs. rss adresleri arıyorum. şimdiye kadar eklediklerimi yazayım ki ortam şenlensin:

günlük hesaplı ürün satan bi yer: www.bendeistiyorum.com
divx release olayı: www.divxplanet.com
ekşi sözlük diye bi site (süper valla): sozluk.sourtimes.org
bunu çıkaramadım şimdi: www.eksiduyuru.com

her gün güzel bir video: www.todaysbigthing.com
haber şeysi: www.internethaber.com
sinema: www.sinepil.org
diziler: www.22dakika.org
lost: www.lostturk.com
lost: www.lostfan.net
lost: www.yuzsekiz.com
bildirgeç: www.bildirgec.org
komik resimler: feeds.feedburner.com
özet haberler: www.ozzet.com

hepsini yazsam çok olurdu. bunlar ilgini çekebilir. ayrıca google reader kullanıyosan teknoloji, haber ve bilim paketlerine üye olabilirsin. başka paketler de var.
  • edge_nabby  (03.09.08 00:31:00)
  • locutus  (03.09.08 11:28:58)
www.bloglines.com

bunlar benim şimdiye kadar eklediğim feed'ler. 740 adet şimdilik. her gün yenilerini ekliyorum. ama aslında google reader kullanıyorum. oradan nasıl paylaşılır bilmiyorum, o yüzden şey edemedim. buradan ediyorum. içinde senin dünya görüşüne uymayacak onlarca link olacaktır.. silmeni tavsiye ederim. içindeki dosyalar şöyle.. export tuşuna basıp kendi reader'ına aktarabilirsin..

news, dış basından birkaç haber portalı
sol, soldan, özgürlükçü platformlardan haberler
gazeteler, kendini açıklıyor
blog, sıçasıya blog'la dolu
iktisat, birkaç iktisadi blog feed'i. bu yeni, ondan az içindekiler.
linux, içinde birkaç linux sitesinin feed'i var. bu yeni bi dosya, ondan az içindekiler.
tech, yabancı teknoloji sitelerinden seçtiklerim
medya, birkaç medya dedikoducusu site. içindeysen faydalı oluyor =)
commons, yine özgürlükçü, insan hakları, demokrasi filan diyen sitelerden bir seçki
browser, daha yeni, içinde birkaç feed var
türkçe ajanslar, kendini açıklıyor
english, ingilizce olan bloglar, çeşitli siteler, ilginç şeyler. bundan sıkılmazsın hiç
tekno-vs, türkiyeden birkaç teknoloji sitesi
türkçe haber siteleri, bu da açıklıyor kendini.
  • forgotten hopes  (07.09.08 23:18:57)