[]

Superonline

Superonline fiber internet 10 mbit kullanıyorum. 25 gb indirme yaptığım an hızımı mesaj atıp düşürüyorlar. fakat superonline 8 mbite kadar kullanan bir tanıdığım 150-200 gb yapıyor, hızı düşmüyor. müşteri hizmetlerini arayıp bunu anlatsam bi sonuca varır mıyım?
 
sanırım hayır. facebookda şöyle bir grup var. orayada sorabilirsin.

www.facebook.com
  • false pretension  (24.03.12 22:06:43) 
adil kullanım koşulları gerekçesi ile kesinti;

www.superoffline.net
  • heritage  (24.03.12 22:24:01 ~ 22:24:19) 
bir sonuca varacağınızı sanmıyorum. Ben uydunet kullanıyorum ama ttnet kullanan birkaç arkadaşımdan duyduğum kadarıyla onlar da sizin durumun aynısını yaşıyordu, birinin interneti 8mbitten aşağı düşmüyormuş, diğerinde adil kullanımı uyguluyorlarmış falan.. Sunucunun-kabloların(her neyse) bulunduğu bölgenin yaptığı birşey sanırım. Büyük ihtimalle siz birşey derseniz sizinkini "düşürmemek" yerine olayı fark edip onlarınkini düşürme yolunu seçerler :D


  • rodriguez2  (24.03.12 22:50:26) 
benm arkadasımın ttnet uyelıgınde bu olay vardı. ayda 200 gb yı gecıyordu ve hız dusmuyordu. musterı temsılcısını arayıp durumu belırtmıslerdı ve dedıklerı bunun bır sorun oldugu. gule gule kullanmasıydı.


  • tadutadu  (25.03.12 11:23:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.