oto radyosunu evde dinlemek

abiler bende eski pusku bi oto radyosu var. bunu evde nasil calistirabilirim? 220 volta taksam patlatirim heralde. o dereceli adaptorlerden bagladim o da calistirmadi. 5 liraya prize takilan cakmaklik satiliyo onlardan alip + - kutuplarini lehimlesem olur mu dersiniz?

12v olması lazım ilk olarak.

  • heritage  (24.03.12 21:15:09)
O işi senin yapman zor. Önce bir adaptör temin edeceksin. Sonra da onu bağlattıracaksın. Sen anlamıyorsan bu işten hiç bulaşma, git adam gibi bir elektrikçide/ses sistemcide yaptır. Bunun ses çıkışı, anten girişi, elektriği osu busu var, bilmeyen yapamaz. Ben bir zamanlar yaptırmıştım. Bi paket sigara parasına bağlamıştı abi (Kütahya'da).

  • samterk  (24.03.12 21:17:52)
priz 220 olduguna gore onu 12 yapacak bi sey lazim. power supply falan yapiyomus calistiriyo dediler ama bi numarasini goremedim bi de kocaman kutu yaa yok mu kibarcik bi sey soyle 220 - 12 yapacak

  • maresalx  (24.03.12 21:18:09)
beyler bu alete cereyan gelsin yeter. sesi anteni vs.. hepsini bagladim zaten zannedersem tek eksigimiz yarak

  • maresalx  (24.03.12 21:19:51)
power supply en temizi onla yap.

  • ernecati  (24.03.12 22:16:06)
  • skatheist  (25.03.12 06:29:11)