[]

BlackBerry ya da türevi, ama işte, hangisi?

Dokunmatik ekranlı telefonumdan gına geldi, almaz olaydım diyorum muntazaman. Onun yerine şöyle BlackBerry tadında bir şey alayım diyorum fıstık gibi Q klavyeli, BBM'li falan.. Öyle illa 3G'li olsun, osu olsun busu olsun demiyorum ama olabildiğince az sorun çıkaran, mümkünse artık uzuun zaman değiştirmek istemeden kullanabileceğim bir telefon istiyorum. Çok pahalı olmasın tabii.. Fakat piyasaya çok uzağım, hangi model uygundur, hangisi fiyat/performans açısından en iyidir hiç bilemiyorum.

Az çok bir fikir verebilirseniz sevinirim.


 
bbm.li ise bb den başka şans yok zaten. ama android olsun klavye olsun dokunmatik ekran olsun diyorsan samsung galaxy pro. kendim kullanıyorum. ve çok memnunum. whatsapp ve viber de gayet güzel kullanılıyor.


  • c1b2k3  (24.03.12 17:43:10) 
blackberry alma git htc al ki bunu ilk bb kullanıcılarından biri olarak söylüyorum.
bbm bi sike yaramıyor zaten

  • ilse  (24.03.12 18:42:56) 
curve lerın yenı modeli cıktı baya iyi.


  • tadutadu  (25.03.12 11:59:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.