Film önerisi -tembel bir insana-

Arkadaşlar,
Tavsiye istediğim film konusu; bir hedefi olan ve bunu başarmak için çalışan bir insanın hikayesi.. İlla kendini parçalamasına da gerek yok bu hedefini gerçekleştirmek için, sıradan hedefleri de olsa olur. Genelde o hedef için çalıştığını göreyim film içerisinde yeterli. warrior, fighter filmleri gibi olabilir, tabi bunların spor odaklı filmler. Bi konuya odaklı olması şart değil.
Çok mu sipariş tadında oldu?

Esaretin Bedeli (muhteşem ötesidir),Salt, İnception,Schindler's List (muhteşemdir ötesidir) aklıma geldikçe eklerim.

-Perfume: The Story of a Murderer
-The Pursuit of Happyness
  • poseidon1  (24.03.12 08:31:08 ~ 10:28:03)
tonlarca var.klasiklerden rocky, vam damme filmleri,altın yumruk hatta karate kid bile olabilir.jackie chan'in de thunderbolt diye bir filmi var.forrest gump var yine.gaz lazımsa vam damme'ın kickboxer'ı yeter yeter artar :)nicolas cage "60 saniye" ise defalarca seyredilebilir.son çıkanlardan da brad pitt "kazanma sanatı" diyorum ama tempo epey düşük,dikkat! (bir de "sıkıysa yakala" diye bi film vardı o da şimdi aklıma geldi)

  • phil_1999  (24.03.12 08:40:06)
pursit of happyness i asla izleme 12. sınıf ucuz bir yeşilçam filmi diyecektim ki, geç kaldım.

  • truvaiti  (24.03.12 08:52:20)
  • crazyblood  (24.03.12 09:17:16)
  • kingleo  (24.03.12 09:32:56)
www.imdb.com
izlemeyeni dövüyorlar

  • yokartikdahaneler  (24.03.12 10:35:54)