[]

Lens

Beyler lens aldım fakat takamıyorum bunun inceliği nedir gözün içine bi yerleştiremedim?
 
www.youtube.com

bu da türkçe altyazılı:

www.youtube.com
  • tormentorius  (23.03.12 22:37:35 ~ 22:38:30) 
öncelikle lensin bombeli kısmının altta olmasına dikkat et, yani takman gereken şekli böyle. solak olmadığını farz ediyorum; sağ orta parmağınla alt kirpiklerini, sol parmaklarında üst kirpiklerini tutup, sağ işaret parmağınla yerleştiriyorsun lensi. en azından ben böyle yapıyorum. ilk günler zorlanırsın, sonra alışırsın.


  • zeplich  (23.03.12 22:39:09) 
Cevap değil belki ama gerçekten zamanla oluyor. İlk gün takmam yarım saat sürmüştü,aynanın başında.Çıkarmam ondan daha da uzun sürmüştü.

Doktora gidersen o da sana takar ama her gün her gün olmaz tabi.
  • archery  (23.03.12 23:03:57) 
ilk kez takarken 45 dakika uğraşmıştım ben de. şimdi iki gözüme takmam toplam 5 sn alıyor. pes etmeyin. zamanla alışırsınız. cidden büyük rahatlık.


  • boo ya moon  (23.03.12 23:27:54 ~ 23:28:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.