[]

staj sınavı mezun gözükmeme engel mi?

stajı 4 sınıf bittikten sonra yapacağımdan, staj sınavı 5. yılın 1. dönemine sarkıyor. e haliyle diplomayı alamayacağım (sanırım). hocayla konuşup benim için sınavı erken yapmasını isteyeceğim ama sisteme geç girerse yine mezun gözükmeyeceğimi tahmin ediyorum. bu süre zarfında geçici mezuniyet belgesi alamaz mıyım bu durumda? okulu bitirdiğim gibi işe girmek istiyorum da.

edit: girilmek istenen yer devlet kurumu.


 
net bilmiyorum ama okulu bitirmeden, ilişiğini kesmeden nasıl mezuniyet belgesi alabilirsin ki?


  • bilan  (22.03.12 14:40:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.