bir site neden böyle açılır ? (capsli)

tarayıcı: chrome

internet explorer da da aynı.

Sizin ya da sunucunun bağlantısı fenalarda. Sadece text'leri almış sytle hmtl jpg vs hak getire sanki.

  • tzum_tzum  (22.03.12 09:21:55)
@ tjikuzum

diğer sitelerde bir problem yok.
  • diskbudur  (22.03.12 09:23:05)
Css de hata var gibi. Site sahibi ya yanlış import etmiş ya da tam dosyayı değiştirirken sen siteye girdin. Düzelir.

  • alideemir1  (22.03.12 09:24:50)
@ ali demir

site: markafoni
durum: 20 gündür böyle, daha önce bir problem yoktu
yer: iş yeri
muadil siteler: trendyol, limango vs de hiç problem yok.
  • diskbudur  (22.03.12 09:26:04)
markafoni'nin cookie'sini sil. ctrl + f5 yap.

  • tepedeki psychedelic adam  (22.03.12 09:28:50)
O zaman source code yap sağ tıklayıp(kaynağı göster). Sonra orda .css linklerine tıkla ctrl + f5 yap.

  • alideemir1  (22.03.12 09:33:15)
@tepedeki psychedelic adam dediğini yaptım olmadı.

chrome: gelişmiş seçenekler - içerik ayarları - tüm çerezler ve site verileri - tümünü kaldır. uygula, f5

yemedi :(

@ali demir onu beceremedim :(
  • diskbudur  (22.03.12 09:56:59)
sorunu direkt söylüyorum:

senin işyerinde markafoni2nin ccs adresini engellemişler. dolayısı ile site açılıyor ama ccs yasaklı olduğundan yamuk çıkıyor. aynısı başıma geldi, ordan biliyorum.

hatta sana şöyle bir sağlama yapayım:
ana siteye giremiyorum, o sayfanın ccs'i farklı olabilir ama bir dene -
ulaşabiliyor musun bu linke?
media.markafoni.com
  • loveinaflipbook  (22.03.12 10:01:10)
@love book ulaştım, binlerce harf çıktı beyaz fonda :)

  • diskbudur  (22.03.12 10:02:28)
bu ilk kullanıcı giriş ekranının ccs'iydi bu arada. orası normal görüntüleniyor muydu?

  • loveinaflipbook  (22.03.12 10:07:50)
ctrl shift n tuşuna basarak gizli taramayı başlatıp girmeyi deneyin.

Eğer yine böyleyse o zaman bağlantınız ile ilgili bir durum vardır
  • bonjurkes  (22.03.12 10:25:54)