dovme hakkinda bi soru?

argadaslarim. yarin dovme yaptiracagim. fakat bir problemim var.

sol omzuma dusunuyorum, omuz dediysek de pazu olarak adlandirilan, futbolcularda kaptanlik bandi takilan yerleske iste. bu bolgeye yazi olayi cok da civcivli bir font degilse eger, hos durmaz sanirim degil mi?

sozun ozu, pazu bolgesine yazi mi daha iyi gider egzantrik sayilabilecek sekiller mi? (ki asla tribal falan degil, garip geliyo bana.)

yarın dövme yaptıracaksın daha ne yaptıracağını bilmiyorsun???

eğer öyleyse 1-2 ay sonra "dövme sildirme" duyurusu göreceğiz demektir senden.

cevap: civcivli olmasına gerek yok, sağlam bir fontla yazı da olabilir. ne yazılacağı da önemli tabi.
  • lancelot du lac  (21.03.12 23:51:09)
yarın yaptıracaksın ama ne yaptıracağını bilmiyo musun? yaptırma.
oha baksana iki aynı cümle aynı anda geldi :D

  • kediebesi  (21.03.12 23:51:24 ~ 23:51:45)
şekiller daha iyi.
göğüs kısmından başlayıp omuzlara doğru giden tribal bir şeyler de olabilir.

  • kayranin kedisi  (21.03.12 23:52:31)
duzeltme yapmak lazim bu noktada. ne yaptiracagima karar verdim, simdiden 2.-3. dovmemi belirlemis durumdayim. ama siralamasi hakkinda bir kararsizligim var hala, o acidan sormustum.

makara konusu olacagimi kestirememisim.
  • asimplemistake  (21.03.12 23:54:14)
o zaman neyi nasıl ifade ettiğine dikkat etmen gerek.

  • goldentitan  (22.03.12 00:05:18)
hangi dövmeni nerene yaptıracağını soruyosan başka, duyurudan böyle anlaşılmıyor. bence yazı dövmeleri çok moda olduğu için hemen demode hale geldi, şekilliyi yaptır. yazı olayında okunaklı olması yani az detaylı fontlar iyi oluyor bir de genel olarak yazının şekil manasında bütünlüğü, kompozisyonu iyi olmalı bence. çok başarılı örneklerini görüyorum nette.

  • kediebesi  (22.03.12 00:13:05)