kmplayer ekran ayarı?

ben bunun yenisini kurdum. ancak eskisinde olan bir ayar/özellik bunda var mı, yok mu çözemedim. derdim şu; tam ekran oynatım yaparken "stop/durdur(kare)" tuşuna basınca öntanımlı boyuta ufalmasını istiyorum. tam ekran değilken basarsam istediğim oluyor ancak tam ekranken basarsam kmplayer küçülmüyor, tam ekran şekilde kmplayer yazısı ile karşı karşıya kalıyorum. kurarken eski ayarları sakla dedim. ayrıca benim için önemli bir kaç ayarı yazılı ve görsel olarak sakladığım için oradan da kontrol ettim. her şey aynı gibi. bunun çözümü nedir? sizde de dediğim şekilde mi çalışmakta?

kmplayer şuan bende yüklü değil fakat o özelliklerin tuş kombinasyonlarını değiştirebildiğin bir yer var options veya preferences olabilir gitmen gereken yer.

oda olmadı splayer kullanmanı öneririm olabilecek en basit player ve gayet kalitelidir.
  • yok artik lebron james  (21.03.12 15:43:44)
dostum yanıtın ve önerin çözümün çok uzağında.
yine de sağol.

  • late viper  (21.03.12 18:22:45)