[]

d-smart'ın kampanyasına geçilir mi?

sürekli arıyorlar biraz aklımı çeldiler doğrusu ama en kötü yanı 2 sene taahhütü var. onun dışında kampanya şöyle:

16mbit'e kadar hız (şu an ttnet'te kullandığım hız)
d-smart tv paketi veriyorlar.

interneti smile adsl sağlıyor.

fiyat: 62 lira.
şu an sadece internete verdiğim ücret 64 lira.

ne diyorsunuz, bu kampanyayı kullanan var mı?

 
kullanmışlığım yok ama duyduğum kadarıyla smile adsl için pek iyi söylemiyorlar.


  • inheritance  (21.03.12 11:14:12) 
2 yil smile adsl kullanmisligim var. memnun kaldim. en guzel yani da ne interneti baglatma asamasinda ne de taahhut sonunda internet baglantisinin kesilmesi konusunda hic sikinti yasamadim. mail ve fax yoluyla herseyi halletmistim.


  • alan shearer  (21.03.12 11:21:32) 
şuan smile adsl kullanıyorum hala ısrarla sakın geçmeyin diyorum. adil kullanım miktarı nedir? bizimki 25 gb dan sonra 1 mbite düşüyordu hız ve inanır mısınız download hızım 150kbps upload hızım 303kbps bu nasıl bir iş sitelere zor giriyorum aradım 2 hafta oldu iptal edin diye tamam dediler hala edecekler.


  • traxes  (21.03.12 11:25:53) 
hız 16mbit'e kadar, adil kullanım 50GB dediler. ama ben de yavaş yavaş soğumaya başladım 2 yıl taahhüt çok korkunç bir meseleye dönüşebilir gibi. az sonra arayacaklar sanırım bulaşmamak en mantıklısı.


  • jamiro  (21.03.12 11:27:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.