boeing ve airbus

bu iki firmayla ilgili bir odev yapiyorum ve soyle bir soruda tikandim kaldim daha once yapmis olan vardir belki. soru su: bu firmalarin temel stakeholder'lar ve bunlarin etkileri. tesekkurler.

yapılmışı varmış www.oppapers.com
etd.ohiolink.edu
belki faydası olur.
  • kediebesi  (21.03.12 00:50:47)
wiki'den bak makalesi güzel. stakeholder'ları kategoriler altında incelemelisin, biraz da senin yorumuna ve bakışına bağlı. hele ki boeing ve airbus ikisi birden, bütün dünyayı bunlarla ilişkilendirebilirsin.

müşteriler:
abd başta olmak üzere pek çok ülkenin savunma sanayileri, gezegenin bütün havayolları, nasa

tedarikçiler:
alüminyum üreticileri, maden sanayii, kompozit maddeleri üretenler falan, elektronikleri üretenler ooho

finans:
bi uçak kaç yüz milyon dolar, öyle trink diye cash alınmıyor kredisi taksidi, bundan ekmek yiyen bankalar vs.

gibi gibi.
  • celeron 300a  (21.03.12 00:53:54)
cok tesekkuler kedilebesi valla super kaynaklar..celeron gercekten adamlar dunyayu stakeholder yapmislar aartik

  • murli  (21.03.12 04:57:54)