Bahçelievler,Bakırköy,Ataköy güzergahı metro yakını ev/arkadaş aranıyor

Bahçelievler,Bakırköy,Ataköy güzergahında metro duraklarına yakın bir ev ya da beraber kalacağım bir ev arkadaş arıyorum.Detaylar kısmını buradan yazmak istemedim isteyen pm atabilir sadece şunu söyleyeyim;27 yaşında çalışan bir erkeğim.

tüm ev arkadaşı duyurularına ekliyorum bunu da:

az da olsa detay vermeniz lazım bence: sigara alkol evcil hayvan sosyal yaşam.

ilanla alakam yok da bunu eklemek istedim.
  • truvaiti  (20.03.12 22:57:55)
zuhuratbaba taraflarinda 750 liraya evler var fakat ev sahibini ayarlamak lazim. zaten ihtiyar olurlar.

  • lostandloser  (20.03.12 23:09:03)
bakırköyde oturuyorum şu anda ev sahibim evi satıyor ayrılmak durumunda kaldım,25 yaşında erkeğim yeniden aynı bölgelede ev arıyorum uygunsa görüşelim

  • zbm  (29.04.12 02:22:45)