sanirim iddaa'nin bugini buldum

Herkese merabalar duyuru sakinleri. Bu dedigim yontem mutlaka dusunulmustur, ama ben fikirlerinizi merak ettigim icin sormak istedim.

Simdi iki mac seciyoruz. Bu maclarin tum ilk yari mac sonucu kombinasyonlarina oynuyoruz. 81 degisik ihtimal var. Yatiracagimiz para 162 lira.

Iki macin ikisi de 1'den 1 biterse yatirdigimiz paraya elveda diyoruz. Ama herhangi bir tanesinin 2'den 1'e donmesi durumunda 1000 liranin uzerinde bir meblaya sahip olabiliyoruz.

Biraz sans meselesi. Ama kazandirma ihtimali yuzde 80 civari. Son zamanlarda inceledigim zaman rastgele bes mactan biri mutlaka donuyor. 1 kupon bile tutmus olsa, yatirdigimiz parayi komple amorti edip ustune kar edebiliyoruz.

Kisaca yatiracaginiz para, 5 ayri ihtimal icin 5 x 162 = 810 lira.

Kazanacagimiz para ise, iki mac 1'den 2'ye donmus olsa 2500-3000 civari. Tek bir tanesi bile 1'den 2'ye donse zaten 1000 civari para veriyor.
Bes macin da dondugunu dusunursek, paraya para demiyoruz.

Yalniz tek sorun bunca kuponu nasil yatiracagimiz. Bunu da internetten oynayarak halledebiliriz.

Yorumlarinizi merak ediyorum. Hata yapmis olabilirim.

Neredeyse garanti para bence.

uğraşılmaz be hocam sana kolay gelsin :)

  • inayet prensi  (20.03.12 21:56:42)
iy1ms2 veya iy2ms1 sandığın kadar sık gerçekleşen bir olay değil bence. onu yakalamadıktan sonra da oynadığın miktarı kurtarırsan dua edersin.

onun yerine h0 kombinasyonları deneyebilirsin. maçların yaklaşık %45i tek farkla sona eriyor.
  • cakabo  (20.03.12 21:56:59 ~ 22:01:48)
Ikisinin 1'den 0 gelmesi bile amorti ediyor parayi. Burda da mac secimi onemli. Tutup real madrid - tavsan linyit macina oynamazsin da birbirine denk takimlara oynarsin. Oran duser ama ihtimal artar.

  • serkan temiz  (20.03.12 22:01:00)
ben tam anlamadım ama bu hafta 500 milyar kazanan eleman da 5 maçın hepsini hep 1 2, 2 1 falan oynamıs senin taktik olmasın.

  • partizan  (20.03.12 22:09:55)
düşünce güzel ama böyle deneysel işler için kimse 810 lira vermez.

  • muslimovic  (20.03.12 22:10:18)
yalnız 5 değil 9 ihtimal yok mu?
1 / 1, 0 / 1, 2 / 1, 1 / 0 ,0 / ,0 2 / 0, 1 / 2, 0 / 2, 2 / 2

  • sedolima  (20.03.12 22:33:34)
9 ihtimal var :) 5 derken, oynanan mac sayisi o. :)

  • serkan temiz  (20.03.12 22:40:17)
5 maç da aynı kuponda olmayacak di' mi? Bir kuponda 2 maç mı olacak? Eğer ikinciyse düşünceniz 5'in 2'li kombinasyonundan 10 kupon ve bunun 9'ardan kombinasyonları eder. Yani 162 x 10 = 1620 lira yatırmanız gerek.

5 maçın da aynı kuponda olmasını düşünmek bile istemiyorum. Lakin 500.000 lira falan yatırmak gerekiyor.
  • bitti  (20.03.12 23:04:28 ~ 23:05:03)
Becne 1 den 2 yerine 1 den 0 denemeniz kazanma oranınızı arttırr. 7 maç seçip sistem 1 2 dediğinizde, sanırım 26 misli oluyordu toplam bedel, yanına iy ms 1 olacak bir banko(barcelona maçı falan) eklediğinizde genelde maçların biri tutarsa 19 20 misli civarı bir şey alıyorsunuz. maçların ikisi tutarsa 250 civarı kazanıyorsunuz üçü tutarsa da 1000 misline yakın kazanıyorsunuz. böyle katlanarak coşuyor. 1 den 2 gelme oranı 1/0 kadar yüksek değil. hatta 1/0 a kıyasla çok daha düşük diye düşünüyorum. üç hafta denemiştim bu yolu ama hep tek maç tutmuştu yedi maçtan. maç seçimlerinizde de biraz şans gerekiyor. genelde denk kuvvetlerin oynadığı maçlardan yedi tanesini sıkınız :) şanslıysanız ikisi tutar. daha şanslıysnız üçü eheheh :) ayrıca sanırsam 500.000 kaznan eleman 1/2 değil 1/0 oynamıştı hepsini.

  • teletabi  (20.03.12 23:11:14)
tutan kuponda 2 maç olacak yani 162 tl ile oynayıp dönecek 2 maçı bulacaksın atıyorum 25x25 oran olsa 625x2= 1250 alacaksın. ama o iki maçı bulmak da zor olduğu için 5 maçtan seçerim diyorsun o 5 maçın birbiriyle olan kombinasyonunu düşünmemişsin yani 5 x 162 demişsin ama aslında 5in ikili kombinasyonu= 10 x 162 yapman lazım 1620 tl para eder.

  • sle  (20.03.12 23:24:16)