ayakkabı arayışı, bulamayışı

Ofiste patik gibi giymek için ayakkabı arıyorum. Yalnızca ofiste giyicem, dolabımda duracak, dışarda giymiycem.

-rengi, kot ve kanvas pantul altında sırıtmayacak
-outdoor olarak yalnızca sigara içmeye çıkarken giyicem
-mümkünse bağcıksız, vans tarzı, çıkarması giymesi kolay
-normal bir spor ayakkabıdan ucuz olacak
+en önemlisi; rahat olacak.

Bulana hediye; şirketimizin eşantiyon kalemi.

Nöt: cinsiyet adam, ayaklar 44
Nöt 2: aradığım şey converse değil.

adidasın vardı böyle bişiyi patik gibi aynı biraz daha sert tabi kalıplısı böle bükülebiliyo sıkılabiliyo çok rahat duruyo şirket içi için fln bire bir..

  • andlee  (20.03.12 15:32:15)
pradanın var. ben kullanıyorum. ama prada amk. hediye olarak gelmese 5 lira vermem.

bu değil ama buna benziyor..

cdn101.iofferphoto.com
  • markasiz  (20.03.12 15:37:19)
Aradığın şey beach shoes lar bir ara yeşil kundurada vardı baktım şu ara yok.Artık bak bakıştır araştır buyur örnek www.poyahoho.com

  • trejemu  (20.03.12 16:19:41)
toms arıyorsun sen

  • yetmisbesa  (20.03.12 17:29:44)