düğün için cd hazırlamak

kıramayacağım bir tanıdık rica etti, "oğlumun düğünü var bir cd hazırlar mısın bize?" şeklinde.. oyun havaları da olsunmuş, dans edilecek şarkı da, son dönemlerin popüler şarkıları da...

aksi gibi bu tarz müziklere ve genel popüler repertuara hiç hakim değilim.

böyle listeler var mı bir yerlerde? sadece isim olsa dahi yeter. müzikleri bulmak sorun olmaz.

ya da öneriler? şunlar düğünlerin vazgeçilmezleri... şunlar kesin olsun...

falan şeklinde belki?

ya da hazır cd ler vardır internette bir yerlerde? ziplenmiş vesaire...

eğer çok geleneksel bişey olacaksa bi kaç ferhat göçer bikaç kutsi parçası işini görür slow olarak
popüler şarkı olarak hareketli ajdanın son albümünden olur ziynet sali olur murat dalkılıç olur (parça isimlerini sorma ben de bilmiyorum valla)
yöre söylersen oyun havası da tavsiye edebilirim
  • niye ama  (20.03.12 11:41:21)
slow olarak mustafa cecelide koyabilirsin adam resmen düğün şarkıcısı...

  • basond  (20.03.12 11:45:43)
sezen aksu hoşgeldin' siz olmasın :)
he birde dilara çalınmayan düğün düğün değildir :)

  • hmm  (20.03.12 11:52:46 ~ 11:53:23)
bununla ilgili forum bile yapmış kadınlar, google da arayınca çıkıyor bir sürü liste.

www.kadinlarkulubu.com

damat halayını ve misketi unutmayın yeter ama.
  • bitter cikolata  (20.03.12 12:04:58)
yanayım yanayım olabilir babutsa'dan.
araya bitane de iron maiden ne bileyim judas priest fln sıkıştır espri gibi olsun ;)

  • jimicik  (20.03.12 12:27:51)