Erkek kardeşe doğum günü için ne hediye alınır.

kardeş 19 yaşında, basketbola ilgisi var uzun süredir oynadı ama bıraktı onedenle ayakkabı forma vs tarzı hediye almayı düsünmüyorum.

Orjinal olan bi fikriniz öneriniz falan varmı.

butçe cok değil 100-150 tl

müzik dinlemeyi seviyorsa şöyle güzel kaliteli bir kulaklık olabilir.

  • fotrsapka  (20.03.12 10:18:20)
vallaha bence efes pilsen'in bu seneki forması çok şık. ben olsam onu isterdim ya da çok güzel boston celtics sweatshirt'leri var, adidas satan mağazalarda bulabilirsiniz. daha orijinal fikir istiyorsanız yanında bir de 5 mayısta istanbul'daki harlem globetrotters gösteri maçına bilet alabilirsiniz.

  • uckac  (20.03.12 10:20:01)
@fotrsapka muzik dınler ama öyle ustune dusmedıgı ıcın cok kullanmaz.
@uckac kendisi mersinde istanbula gelme durumu yaza kadar yok.

  • Bysb  (20.03.12 10:22:11)
valla bnce 150yi sadece bi formya falan yatırma ben o yaştayken hep güzel kıyafetlerim olmasını isterdim mersindeymiş zaten güzel bir şort üstünede uyumlu bir tshirt ve gömlek aldın mı tamamdır hem kıyafet derdi kalmaz hem de şık gezer..ama yine de ağzını ara bakalım öle istediği özel bişi var mı?

  • andlee  (20.03.12 13:30:33)
@andlee ya özel bisi istiyormusun diye sormak istemiyorum sorsam da zaten almayayım diye söylemez. netten araştırıcam ama hediyelik eşyalarla ilgili site önerilerinize de açıgım

  • Bysb  (20.03.12 14:02:18)