domain sorusu

yeni aldığım domain adresi daha önce kullanılmış. şu an taramalarda hata alıyorum. bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? ne yapmalıyım yada ne yapmamalıyım?

taramalar ?

kullanılmış olmasının şu an bulundurduğunuz domaine ne gibi bir etkisi var. Zaten sonlanmış bir domain aldıysanız, herhangibir şekilde google da da çıkmıyordur.
  • sforza  (19.03.12 15:24:15)
taramadan kastın,belli başlı browserlarda bu site şöyle tekin değil,böyle namıssız tarzı uyarılar ise,google web master araçları veya sıkıntı yaşadığın üreticinin aynı sıfatlı merkezlerinde alan adının sahibi olduğunu belirttikten sonra tarama için başvuru yap,kısa sürede sorun çözülecektir.

  • flawo  (19.03.12 16:14:21)
şöyle anlatayım. benim aldığım domain bir dizi sitesi. forumu kurup web yöneticisi araçlarına girdiğimde 2600 tarama hatası veriyor. bu hatalar genelde dizi izleme yada bundan 3-4 sene önce yayınlanan dizilerin izleme linkleri. şimdi bu tarama hatalarının bana zararı olur mu?

ki oradan sitemap gönderdim, 197 gönderilen olmasına rağmen hiç dizine eklenen linkim olmadı. demek ki google bot'lar da gelmiyor.

site mi google'da arattığımda kırık linkler mevcut hemde bir sürü. sorunum bu yardımcı olursanız sevinirim
  • sordumsoruyu  (19.03.12 18:38:15)
tam emin olmayarak şunu önereyim:
-önce hosttaki verileri yedekle,arkasından sunucu için kullandığın firmadan hesabını yenilemesini isteyebilirsin.(ki bunun bir netice doğuracağını sanmıyorum.)
-botlar uğruyor ancak bilgileri alamıyordur,robot.txt vb bir dosya mevcut olabilir.
support.google.com
- keza işlem arama motorlarında şu şekilde: www.affiliatebeginnersguide.com
-sizinkine benzer sıkıntısı olan da var ama çözümü yazılmamış: groups.google.com!category-topic/websearch/unexpected-search-results/9YEbx3LVMVE
kolay gelsin.
  • flawo  (19.03.12 22:34:18)