Abu Dhabi'den Dubai'ye nasıl gidilir?

Aramaya inandım ama tam saatli/ücretli bi bilgiye ulaşamadım.

Daha önce giden varsa;

1-Neyle gidilir?
2-Kaç saatte bir var(gece de var mı?)
3-Kaç saat sürüyor yolculuk?
4-Kaç para tutuyor?

Bunlardan birinin bile cevabını verene minnettar olacam.

Ben olsam eğer kısa sureliginengidiyorsam araba kiralardim.
Tr de kullanamayacağın bir arabayla kaymak gibi yollarda gidersin.

Ehliyet vs isleri bilemeyeceğim ama
  • acan99670  (18.03.12 17:35:43)
evet arabayla 1,5 saat falan suruyor. araba kiralamak en iyisi 8 seritli yolda 80 ile gotmeye calismak da ayri bir irade sinavi oluyor.

  • thefin  (18.03.12 17:45:44)
2 aylık ehliyete araba kiralarlar mı ki?

bi de benzin full depo ne kadar doluyor?

edit: 1 yıldan az süreli ehliyete kiralama yapmıyor bebeler. öğrenmiş olduk böylece... yani otobüse devam :)
  • brkylmz  (18.03.12 18:17:08 ~ 18:37:25)
taxi cok ucuzdu kanka.
50 % filan amximum.tam fiyat bilemeyecem...

public transport semih cumhuriyyeti mantigiynan yapilmamis..
  • rusdemezale  (18.03.12 18:40:27)
Abu daabii duu derseniz , bai de peşine hemen gelip istediginiz noktaya varmis oluyorsunuz . Kolay gele

  • tsubasa  (21.12.14 20:15:06)