bu başlıkta dizüstü seçiyoruz

www.sanalmarketim.com

32GB SSD olması çok hoşuma gitti, öte yandan arşiv için de 750GB gibi bir kapasitesi var. İşletim sistemini SSD'e diğer her şey için de sata diski kullansak güzel bir performans yakalanabilir diye düşünüyorum.

sizce fiyatına göre nasıl bir bilgisayar?
(normalde max bütçe 2000TL. ama bu bilgisayar aradaki farka değerse düşünebiliriz.)

ha bir de, 2000TL ye kadar başka öneriniz var mı acaba?

teşekkürler şimdiden.

fiyatı normal hocam. lenovo'ya çoğu burun kıvırır ama kullanan en az 10 kişi tanırım şikayet eden görmedim.

ayrıca sözlükte bir suser bu model için şöyle yazmış:

"2 aydır y570 modelini kullandığım markadır.

8gb ram , i7 işlemci ve 555m ekran kartı ile tam bir canavar, klavyesi rahat , dışı güzel, battlefield 3 gibi yüksek grafik kartı isteyen oyunları bile çok çok rahat çalışmaktadır, notebook almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim."
  • lancelot du lac  (16.03.12 21:46:14)