Adıma Açılmış Bi Facebook Hesabı

adıma bi facebook profili açmış birisi telefon numaramıda o proıfilde paylaşıyor. arayaın vs.

napabilirim, kim oldugunu nasıl öğrenirim, yada savcılık falan ilgilenirmi?

facebook a düzgün bir mail at. drumu anlat.

  • mahone  (16.03.12 21:29:58)
o işi uzatır sadece ben kapatırım o açar

  • xxfastboy  (16.03.12 21:34:23)
e iyi o zaman. savcılığa ver.

  • mahone  (16.03.12 21:37:06)
o zaman savcılığa gidin ama o çooooooooooook daha uzun sürer.

ne yapmış bu insan o profilde? yasadışı falan bir iş mi?

ve adınız çok mu bulunmaz bir isim? ahmet öztürk onun da adıdır, telefonu da yanlış yazmışım der geçer.
  • truvaiti  (16.03.12 21:37:20 ~ 21:37:35)
@truvaiti
adı soyadı yaşadığı yer memleket iş hepsini aynı yazmış.

durum güncellemelerinde numarayı yazıp arayın falan demiş
  • xxfastboy  (16.03.12 21:44:26)
bu ne lan?! adam hakkını arayacak tabi ki!! yok mevzu çok uzarmış, yok kimin tavuğuna kışt demişmiş... ulan sizin gibiler yüzünden bu memlekette bir şeyler yürümüyor, ilerlemiyor. burdan avukat bir arkadaş işin hukuki durumu hakkında sana bilgi verir umarım. hiç olmadı git savcılığa. onlar zaten suç duyurusunda bulunup bulunamayacağını belirtirler. sen screenshot(ss) almayı ihmal etme! çok işine yarayacak bu.

  • bilmemkacincinick  (16.03.12 21:45:49)
ayrıca facebooktaki mevzular yüzünden çok kolay buluyorlar insanları kardeşim... eğer suç teşkil eden bir durum varsa bu durumda hemen bulurlar o elemanı. benim bir arkadaşım facebookta yaptığı hakaret içeren yorumlar yüzünden mahkemelik oldu. çok kolay buluyorlar, ulaşıyorlar.. hakkını ne olursa olsun ara!! sen dinleme daha peşinen pes eden, baştan kaybedenleri..

  • bilmemkacincinick  (16.03.12 21:58:28)
ok o zaman modlar benımkısını de silmeyin:

çok sevgili bilmemkacincinick,

sanırım yanlış anlaşılma zuhur etti.

ben, affınıza sığınarak şunu açıklıcam:

ben kimseye savcgılı VERME demedım. zaten duyuruyu acan adam demıs facebook ustunden daha uzun suruyor diye. ona binayen savcgılık daha uzun surer dedim.

ve:

"ulan senin gibi okudugunu anlamayanlar yüzünden bu memlekette bir şeyler yürümüyor, ilerlemiyor.

edit: bunu da silmeyim artık.
  • truvaiti  (16.03.12 22:07:29 ~ 22:11:33)