Kadıköy iskeleden Burhan Felek Spor salonuna ulaşım

Bilen varsa söğütlü çeşmeden de yol tarif edebilir. Teşekkürler.

üsküdar dolmuşlarıyla gidiliyor diye biliyorum.

  • neira  (16.03.12 08:13:24)
"Askerlik Şubesi" durağından geçen bütün otobüslerle gidebilirsiniz. Üsküdar-Kadıköy sarı dolmuşları da geçer buradan.

g.co

İETT'nin sayfasından bulduğum otobüsler: 12a, 14, 14k, 3, 13, 14d, 14r, 13b, 14f, 14y, 15f, 14m.
  • demcan  (16.03.12 08:20:28 ~ 08:20:43)
kadıköy iskeleden 13, 14 ,12a vs ve daha bir çok otobüs geçer burhan felek in önünden . kadıköyden hareket ettikten yaklaşık 10 15 dk sonra varırsınız pazarbası duragında inersiniz.

  • lilidance  (16.03.12 08:21:50)
pazarbaşı durağı daha ileri de bir duraktır. askerlik şubesi inmeniz gereken doğru durak.

sarı dolmuşlar geçer geçmesine ama binerken bağlarbaşından gittiğine dikkat edin. çiçekçi ya da doğancılar diyorsa ters yöne gidiyor demektir. her iki sarı dolmuş yanyana durur ve sıraları da yanyanadır. rıhtımda ziraat bankasının az ilerisinden kalkarlar.

söğütlüçeşmeden en kolay kadıköye yürüyüp bu sayılanlardan birine binerek gidebilirsiniz.

12a oradan en sık geçen otobüslerden biridir. 13 ve 14r nolu otobüsler de düzenli olarak kalkıyor. onun dışında sıralı tam liste olarak tek bilet ödenen ve o duraktan geçen hatları yazıyorum:

12A KADIKÖY-ÜSKÜDAR
13 ATAŞEHİR-ÇAKMAK MAH-KADIKÖY
13B YENİŞEHİR-KADIKÖY
14 KADIKÖY-YENİDOĞAN
14D DUMLUPINAR-K.KARABEKİR-KADIKÖY
14F KÜPLÜCE MAH-KADIKÖY
14K KAZIM KARABEKİR MAH.-KADIKÖY
14M KADIKÖY-KAVACIK-YENİ CAMİ
14R RASATHANE-KADIKÖY
14Y KADIKÖY-YAVUZTÜRK MAHALLESİ
15F BEYKOZ-KADIKÖY
3 BURHANİYE MH-KADIKÖY
  • kedili madam  (16.03.12 09:05:55)