biz 3 kızdık, bu erkekler ne arıyor:/

simdi 3 kız işe basladık bi yerde. erkek nufus bol, kızlardan ikisinin vucudu taş, genel olarak baya hoş kızlar. bense, accık fazlalıklı, pek de güzel olmayan bi tipim. takımda bizden sorumlu bi adam var, aslında 2 adam var da biri cok yakısıklı. baya taş. diger 2 kızımız buna yazıyor, bense en basından bi hareketine uyuz oldugumdan aslında cok yavsak, espirituel bi tip olmama ragmen bunla aramızda bi soguk savas olustu, sadece zorunluluktan yapay bi kibarlık icinde konusuyorum. bi de diger adam var, o da surekli spor yapan, bencil bi tip. ben de ona yazıyorum. simdi bu benim yazdıgım diger kızlarla sohbet geyik(yazış yok ama) beni hiiç sallamıyor. kızların yazdıgı herifi de uzun zamandır bana bakarken yakalıyorum; ben yerinde olsam diger 2 kıza bakardım mesela biri de gayet acıktan kur yapıyor.
soru: 4s kuralı bir yasa mıdır? hala 25-30 yas skalasında sallamadım peşimden kostu muhabbeti olur mu?

büdüt: baya karısık yazdım, simdiden sagolunuz

2.soru: ben bu 2. adamdan baya hoslanıyorum. benden basta etkilenmiş oldugunu dusunuyodum, birebirken acayip samimi tatlı davranıyor; baskalarının yanında itin götüne sokuyor. napmalıyım buna ben:/

yok canım ben öyle güzel değilim falan demeyin sizin de taş olduğunuzdam eminim gidin konuşun açılın :)

birinin bunu yapması gerekiyordu beyler sizin için bütün davayı sırtladım
  • farabi  (14.03.12 21:09:00)
ahahha farabi görebileceğin en realist insanlardan biriyim panpa, yerimi bilir kapı önunde beklerim:)

  • lazuri  (14.03.12 21:11:01)
yazmayı bırak. işte sıkıntı olur bea.

ha ille yazarım kurtuluşu yok diyorsan; yaz ama yazmıyor gibi görün. göster ama vermez gibi dur :)) kafayı yesin ikisi de.
  • cecilia  (14.03.12 21:11:58 ~ 21:29:53)
bıyıklı ve panpa kategorisindeysen olmuyodur belki (:

  • i was there  (14.03.12 21:13:13)
cecilia cok pis yazasım var.

  • lazuri  (14.03.12 21:14:24)
diğer kızlar guzelse işin zor.. çunkı erkeklerin mantık düz mantık

  • eja  (14.03.12 21:16:14)
@eja garip olan, 1. adamımız bana yazıyor gibi baya. hani mantıken olmaz diyorum ama kafamı her cevirdigimde bana bakıyor. tabi bundan tatmin olan kezbanlardan değilim, hedef nasıl şaştı anlamadım. 2.adamımızın da diger kızlarla yazıs ilişkisi hiç yok. normal muhabbet, geyik var ama benle onu yapmıyor. bu toplum icinde sallamama bi savunma mekanizması olabilir mi acaba? cunku daha önce aynı ofisten baska bi hatunla cıkmıs, bi daha aynı yolda gorunmek istemiyor olabilir. bu durumda şansımı merak ediyorum acıkcası

  • lazuri  (14.03.12 21:18:32 ~ 21:20:06)
lazurim o zaman hemen başla.
adam olsunlar da tongaya düşmesinler.
ikisine de yaz. ikisi de kendini bulunmaz bursa kumaşı sanana kadar durma.
cilveleş falan

ha bu arada işten olursan başıma ekşime o kadar söylüyorum
  • cecilia  (14.03.12 21:19:00 ~ 21:19:29)
hepiniz birbirinize verin kurtulun

  • ruhadam  (14.03.12 21:19:09)
yaş büyüdükçe, küçükken geçerli olan şeyler olmuyor, insanlar olgunlaşıyor sanıyordum ben. görüyorum ki alakası yok. yani 4s kuralı eskiden geçerliyse, hep geçerli olacaktır.

  • susu  (14.03.12 21:19:41)
denemekten zarar gelmez ama sonrasını düşünmen gerek aynı ortamda çalışıcaksan ve işler kotuye giderse çekilmez bir yer olur orası sonra dedikodu dedikodu boşuna canın sıkılır sen bekle ilk adım ondan gelsin

  • eja  (14.03.12 21:20:27)
başkalarının yanında itin götüne sokması iyi bir işaret de olabilir. sana takılmaya çalışıyor olabilir muhabbet kurmaya çalışıyor olabilir.

  • bunlarolmaz  (14.03.12 21:21:00)
@ruhadam, hagaten ya ne pis ortamımız var di mi:)
@cecilia 1. adama yazsam benden kesin sogur, 2. adama zaten yazıyorum da o sallamıyor.
@susu, sana yemin iş ortamı üniversiteden cook daha fazla liseye benziyor.
@bunlarolmaz, itin dötüne sallamamasıyla sokuyor ya, bi laf soktugu yok. adam baskalarının yanında beni görmezden geliyor, kimsenin olmadıgı bi ortamda denk geldiğimizde bi sıcaklık bi sıcaklık. dengemi bozdu yavşak
  • lazuri  (14.03.12 21:22:01 ~ 21:36:17)
O sorumlu adam azicik profesyonelse ucunuzu de isten cikartir.

Ha isten cikarttiktan sonra iletisimi koparmaz size referans olayim, tanidiklarim var ayagina gene isini halleder de ayni is yerindeyken yapilmamasi lazim oyle seylerin.
  • crown  (14.03.12 21:26:37)
@crown, o kadar abartılı bi durum yok naptın hemen.

  • lazuri  (14.03.12 21:30:26)
kilo ver abla, adam sporcuymuş senin fazlalığın var :D

aaa bak aklıma geldi, adam gidip "siz spor yapıyomuşunuz x bey, bende başlicam, salondan memnun musunuz?" diyebilirsiniz.
  • fatihdr  (14.03.12 21:49:43 ~ 21:52:06)
taş kızlar, hoşlar yazılmalar falan milletin iş ortamına bak piyuuu. duyuruyu okuyup iki arkadaşada aynı soruyu sordum biri hadi olm bitir şunuda age atalım dedi. diğeri herifciogluna bak gelmis iki atraksiyon icin koskoca framework projeye dahil ediliyor mu diyor o..cocugu bunlar yaa dedi. bizim ortama bak lanet olsun :/

bence hepsine yazıl aralarında rekabet oluşsun, akşam yemeğe davet et zile basıldığı zaman kapıyı açma yavşaklar hayvan herifler !!11!
  • olurnedenolmasin  (14.03.12 21:51:07)
@olurnedenolmasin, biz de iş yapıyoz yahu elde kadeh gezmiyoruz:)

@fatihdr iyi fikir de, bi utangaçlık geliyo bana ki sorma.
  • lazuri  (14.03.12 22:01:34)
sevismemek lazim ayni isyerinde.profesyonelce degil.

  • serabetan  (14.03.12 22:10:26)
ne güzel işyeri yaa, ben de öyle biyer istiyorum ilerde, giyinir süslenir giderim.
başkasının yanında sizi bozan adamdan fayda gelmez, size bakana bakın.

  • pinking of you  (14.03.12 22:24:57)
@pinkin of you, seni bize transfer edelim meslek nedir? bol bol yeticek erkek var ahaha

  • lazuri  (14.03.12 22:26:19)
haha dur okul bitsin de gelirim :)

  • pinking of you  (14.03.12 22:33:12)
ne muhabbet donmus arkadas :)) durun ben de CV birakmak istiyorum xD

  • mustancu  (14.03.12 23:20:45)
xerox'da mı çalışıyon kardeş? o ona yazıyo, ötekisi onun yazdığına yazıyo gibi ama aslında berikiye yazılana yazıyo. ne çok yazdınız be. ne ara çalışıyosunuz peki?

  • 0dy  (15.03.12 00:48:33)
ortam tren yapmaya oldukca elverişli şansal.

  • lionel andres  (15.03.12 01:06:09)
İş ortamınız brezilya dizilerine taş çıkartıyor maşallah.Hayatta basit davranmak esastır.Hoşlanıyorsan belirtirsin ya da olmadı açılırsın.4s kuralı falan hikaye , hele 25-30 yaş arası ben şahsen kimsenin tafrasını çekemiyorum.Son olarak içinizdeki "liseli"yi öldürün , çocuğu değil.

  • De facto  (15.03.12 07:54:19)
1- İkinci adam senin kendisine yazdığını anlamış g.tü kalkmış, acilen ayarını ver
2- Birinci adam şöyle düşünüyor "diğer ikisi bana bitiyor, ama neden lazuri DE bana hayran değil", biraz pas versen ondan da yersin ayarı
3- 25-30 yaş skalasında da böyle muhabbet olur
4- Dışarıdan birini bul, hepsinin feleği şaşsın, oradaki ortamdan sana yarar adam çıkmaz.
  • SiyamkedisiZorro  (15.03.12 11:10:31)