Dudullu - Gebze yolu bilgi talebi...

Selam ey İstanbullular,

Ben gariban bir Ankaralı olarak pazartesi günü Dudullu tarafından kısa bir süre zarfında Gebze Otogarına geçmek mecburiyetindeyim...
Bi yol yordam gösterseniz, bi tavsiyede bulunsanız nasıl makbüle geçer:)
(Duydum ki Harem - Gebze arasında efsanevi bi dolmuş hattı varmış bi zamanlar, şimdi durumlar nedir? Bi yardımcı olsanız...)

harem gebze ler hala var.ama çok yavaş gidersin

haremden efe tur arabalarıyla gebze otogarına gelebilirsin, diye düşünüyorum. efe tura telefon ile sor.
  • naturelist  (14.03.12 20:37:54)
peki dudulludan hareme nasıl giderim o zaman??? ben gerçekten hiçbişey bilmiyorum da:)

  • sirkelimon  (14.03.12 20:38:54)
Dudullu'dan Bostancı'ya minibüsle geçip ( ortalama 20-25 dakika ) Bostancı koprusunun aşağısından da Gebze otobüs veya türevlerine binmen gerekecek sanırım.

  • hicunutmam  (14.03.12 20:38:57)
Esasında tam olarak şöyle... Kadıköyde kozyatağında SıtkıBey Plaza varmışmış. Benim de oradan en kısa sürede Gebze geçmem gerekmekte. Yani ben Dudulluyu biliyodum, o nedenle orayı baz almıştım ama, Kozyatağından daha kolay olacaksa da Dudulluya gitmek mantıksız geldi şimdi... Zahmet veriyorum ama:)

  • sirkelimon  (14.03.12 20:44:46)
Kozyataginda isiniz kacta bitiyor ve kaca gebzede olmaniz lazim?

  • kisa  (14.03.12 20:57:51)
10:00'da bi mülakata girmem gerekiyor. kaçta biter bilmiyorum ama 11:00 dan 14'e kadar (enn geç) vaktim var... 14:00'da gebzede olmam gerekiyor...

  • sirkelimon  (14.03.12 21:13:59)