yurtiçi kargo şubeleri aksam kaca kadar acık

sitelerinden baktım bu konuda bı bılgıye rastlamadım uskuda subelerını arıyorum telı acan yok oglen maıl attım bakan yok.

18:00'e kadar kargo kabulü, 20:00'ye kadar da kargo teslimi mümkün...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (13.03.12 18:46:49)
kargom suan subede gozukuyor subeyı arıyorum acmıyorlar.

en son altunızade subesını aradım:TEL : 0 ( 216 ) 318 13 54 ucunkez calısta telı acıyorlar ses wermıyorlar aq alayının.

ben subeye gıdıcem 9 a kadar acıklarmıdır kargomu kendım alıcam
  • Bysb  (13.03.12 18:48:24)
Ertesi günün kargolarını indeksledikleri için 21:00'e kadar açık olma ihtimalleri yüksek, işiniz yoksa gidin derim...

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (13.03.12 18:51:34)
Gidiyorum yetisebilirsem kargomu alacağımı ümit ediyorum

  • Bysb  (13.03.12 19:13:02)
şube yoğunluğuna göre değişir , açık olanlarda var , işi erken bitirip kapatanlarda var. ancak gün kapama yaptılarsa kargoyu teslim etmeyebilirler. bu kısım biraz şansına kalmış. firmadayken görsem arardım şubeyi bilgi verirdim size ama şimdi geldim eve.

  • kennym  (13.03.12 19:15:31)
gittim kapalıydı içim acıdı lan. eleman alımı için ilan vermişler aradım güvenlik telefona cıktı akşam 7de kargo alım ve teslimatı son dedi.

  • Bysb  (14.03.12 07:25:23)