Skype ücretli değil mi ya?

bizim bi arkadaşa bedava dakika olsa bile sonunda para istiyor yurdışına dediğim halde bana ücretsiz olduğunda ısrar etti. yoksa ben mi yanılıyorum? (internet üzerinden konuşmak içün)

internet üzerinden kastınız 2 skype hesabının bilgisayar üzerinden skype yazılım aracılığıyla görüşmesi ise evet ücretsiz. ama internet üzerinden bir telefonu arıyorsanız ücretsiz değil

edit :)
  • badiparmagi  (12.03.12 19:50:30 ~ 21:14:58)
3 senedir kullanıyorum, halen ücret talep eden olmadı :)

  • wisteria  (12.03.12 19:53:36)
online olanları aramak bedava. yani ben kanada'daki ve avustralya'daki arkadaşlarımla böyle konuşuyorum. skype'ı aç diyorum, konuşuyoruz. hatta telefonumda yüklü. olmazsa olmaz programlardan.

  • supergirl  (12.03.12 19:56:54 ~ 19:57:03)
e ben denediğimde 60 cent ücret çıktı. konuşmayı sonlandırdı?
telefon numarasını aramıştım. sormak istediğim bu aslında. yoksa msn usulü değil

  • neysene  (12.03.12 20:02:12)
iki skype hesabı arasında konuşmak ücretsiz, aynen msn gibi bu konuda. ama telefonu aramak ücretli tabii ki. yalnız hatırladığım kadarıyla hesabı ilk açışta ücretsiz bir arama hakkı veriyordu. bir seferliğne ücretsiz olarak istediğin telefonu arayabiliyordun, hala öyle mi emin değilim ama.

  • isiz ajun  (12.03.12 20:13:37)
telefonu aramak ücretli. tarifeleri şuradan görebilirsiniz. www.skype.com

  • isiz ajun  (12.03.12 20:32:09 ~ 20:33:00)