sac meselesi

Pek sevgili dostlar, saclari omuzlarina kadar gelen dalgali sirma sacli cok da beyefendi bir gencim. 3-5 yildir saclarim hep uzun ve artik bundan cok sikildim.ogrenci evi dedigimiz ortam. saclarin dokulmesi falan. sizce kestireyim mi saclarimi?

kestir. nası rahatlıycaksın gör bak. hatta kendinden falan sıkıldıysan, direk kısa kestir. yüzün gözün açılsın. bambaşka bi adam ol. Walla.

  • mahnita  (12.03.12 16:18:40)
uzun sac nedir hocam, vurdur 3 numaraya kralsin

  • ra s al ghul  (12.03.12 16:39:48)
uzun saç kaldı mı ya? kestir bence de.

  • sir gawain  (12.03.12 16:52:42)
aynı aha senin gibiydim bir gün bunalıma girdim hatun tribi saçımı kestiricem dedim. o günden beri her öyle bir fotograf gördüğümde "anam ne pis bir işkenceymiş" diyorum rahatlık. aynı zamanda kısa saçla hafiften seksi hissetmeye bile başladım kendimi o kadar yani (degilimde işte öyle hissediyorum)

  • exodia  (12.03.12 16:58:04)
çok kısa saç da iyi değil amele styla olursun; orta karar bir şey yaptır.

  • bilan  (12.03.12 17:07:58)
sakın kestirme ya. asla asla asla....

  • aysenazz  (12.03.12 17:30:53)
Sırf duş sonrası kurutma derdi için bile kestirilebilir.

  • hicunutmam  (12.03.12 18:34:30)
uzattığın hata.

  • susu  (12.03.12 18:47:23)
belindeki saçı kestirmiş biri olarak söyleyeyim, johnny depp vari "boşvermiş karizması"na sahip bir model yapabiliyosan yap. 1.sınıf mühendislik öğrencisi gibi çok dağınık ve kuruyosa, hele hele dökülme miktarı kelleşme tehditi taşıyosa kestir gitsin. sonradan özlüyosun, uzun saçın havası ayrı ama düzgün kesimli kısa saç dağınık papaz gibi saçtan çok daha yakışıklı gösterir.

  • r_u_h  (12.03.12 21:45:12)
arkadaslar onerileriniz icin cok tesekkur ederim. artik uzun sacsiz bir insanim :) boyle daha iyi sanki.

  • bedbed  (13.03.12 18:40:11)
kız faktöründe de artış olmazsa insan değilim.

  • mahnita  (14.03.12 08:15:29)
yazık olmuş.

  • aysenazz  (19.03.12 18:05:21)
Senin yüz tipine bağlı,hangisinin daha çok yakışıp yakışmadığını sen bilebilirsin.biz ne dersek boş.

  • yusufist  (19.03.12 18:35:12)