Yolda Gelirken Radyoda Dinlediğim Şarkılar

Sabah koşusu sırasında bugün radyo açayım dedim, Radyo 5'i açtığımda bir sürü şarkı dinlemiş oldum hem, ama beğendiğim üç şarkı vardı, eve geldim, sözlerini yazdım ama şarkıyı bulamadım; ilk şarkıyı sesinden anladığım kadarıyla zenci bir kadın söylüyor:

"Get your ass out my door,
I don't want to see your face no-more
It's about time that you read my mind,
you're not welcome anymore.
...that took so long to get you out of my life.
Arrividerci, Adios. Goodluck"

Şarkı 2 ise bir erkek tarafından seslendirilmiş

"Take me back to where to music started.
Take it back and bring back those happy days.
I wanna feel the way the music moved me.
Take me back, I need to feel it one more time.
DJ can you please, play my song for me I, that's gonna make me feel alright.
DJ can you please play my song for me,
I want people to sing tonight.
Let your voice in, let your voice in, let your voice in.
I wanna hear you sing." diyor.

Şarkı üçteki kız ise çok hızlı söylemesine rağmen sadece nakaratının bir bölümünü anlayabildim, ama çok hoştu

"Tell us what'cha gonna do, when your man gets (arada birşeyler daha söyledi) where ya gonna go if you don't see, you better be with me"

Bu şarkılardan herhangi birini veya hepsini bilen var mı?

sarki 1'i biliyorum; i will survive. cake soyluyor bunu ama baskalari da soylemistir.

  • kayranin kedisi  (27.08.08 12:35:15)
2. sarkiyi Jully black soyluyor sanirim. onun da boyle dj play my song gibi bir parcasi vardi.

  • dengesiz pamuk  (27.08.08 13:21:01)
kayranın kedisi: hiç sanmıyorum I will survive olduğunu cake'in söylediği versiyonu da dahil olmak üzere marş sayılabilecek I will survive var bende :) ama tavırları benziyordu kadınların.

dengesiz pamuk: 2. şarkıyı Jully Black söyleyemez sanırım, çünkü bir erkek söylüyordu ben dinlerken. ayrıca jully black'ten dinledim o şarkıyı çok yavaş, benimkisi daha hızlı ve vokal daha ön planda
  • soufigay  (27.08.08 13:24:26 ~ 13:27:33)
şarkılar çalarken radyomdan kaydetmiştim, biraz cızırtılı 30'sar saniye şeklinde arka arkaya dinleyebilirsiniz! nolur bulun yahu

www.zshare.net
  • soufigay  (27.08.08 13:56:19)