[]

dropbox android

sadece upload yapılıyor değil mi? yani zaten dropbox'ta olan dosyaları telefon hafızasına almıyor olması lazım anladığım kadarıyla.
 
alıyor istersen? favorite olarak işaretlersen telefona kaydediyor.


  • jangara  (11.03.12 21:35:40 ~ 21:36:16) 
evet download/upload işlemleri çok rahat yapılabiliyor. ilgili öğeyi basılı tutunca kaydet gibi bir şey çıkıyor.


  • tolga asp  (11.03.12 21:37:10 ~ 21:38:13) 
şimdi dropbox sekmesine tıklayınca dizin geliyor ya, bu dizinden bir şeye bakmak istediğimde cihazın hafızasına alıyor değil mi? yani otomatik olarak eşitliyor mu cihaza da? var olan bir sürü dosya var da hesabımda, bunların telefonda olmasını istemiyorum sadece:)


  • psikolog sulugoz  (11.03.12 21:42:43) 
temp gibi düşün
ayarlarında limit var
250mb yaparsan 250mb kullanır sadece, birini indirirken diğerini siler
  • arden v2  (11.03.12 21:50:28) 
başlangıçta hiç almıyor, eğer istersen tek tek alabiliyor favorite yaparsan


  • koyukalem  (11.03.12 21:59:59) 
Dedikleri gibi sen istemedikce inmez,export demenlazim her bir dosya icin. Eger oturum actigin gibi indirs baska bilgisayarlarda oturum acincada indirir gizlilik kalmaz.


  • utkucbkc  (11.03.12 22:07:13) 
evet eski sürümde vardı halbuki cache maximum kaç mb olsun diye soruyordu
şimdi altta sadece clear cache var... o da görür işini

  • arden v2  (11.03.12 22:42:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.