Rembrandt ve Çağdaşları sergisi

Yakın zamana dek gazetelerde Rembrandt sergisi için izdiham yaşandığı, müze kapısında uzun kuyrukların oluştuğu haberleri vardı. Son günlerde giden var mı acaba durum nedir ne değildir? Ona göre hafta içi veya haftasonu gidilecek. (Çarşamba akşamları müzeye giriş ücreti alınmıyormuş bu arada)

insanımızda ne kadar sanat aşkı varmış şaşırdım vallahi. abdi ibrahimin tvde dönen YALAN reklamlarına kanıp van gogh alive sergisine gittim kuyruk taa anasının nikahındaydı. bunda da öyledir.

  • kocayusuf  (11.03.12 20:02:22 ~ 20:02:54)
sergi açıldıktan sonra cumartesi, yani 3. gün gittim. hani uzun kuyrukların oluştuğu haberinin yapıldığı gün.

kalabalıktı, biraz zor geziliyordu sergi ama abartılacak bir durum yoktu. hatta çok da hoşuma gitti bir sürü genç insan arabalarında bebekleri ile gelmişlerdi.

haftaiçini tercih edin diyeceğim ama okul grupları olabilir, bunu da hesaba katın. ancak kaçırmayın, çok güzel bir sergi.

çok sevdi İstanbul, tekrar gidecek ben.
  • mea maxima culpa  (12.03.12 09:42:38)
cumartesi grupla gitmiştik bırkaç hafta önce. öyle kuyruk falan yoktu. gerçekten bütüleyici bir segiydi. yine gidesim var. hevesimi alamadım. ordaki tabloları uzun uzun incelıyordum hepsinin ne anlatmak istediğini dinlıyordum ki bir baktım herkes çabuk çabuk bitiriyor sergiyi :)) o yüzden yıne gidesim var kanamadım:)

  • expressive  (28.03.12 10:11:56)