Turkcell Galatasaray TV Abonelik İptali

Selamlar,
Geçtiğimiz ay galatasaray.com üzerinden ayda 5 küsür liraya Galatasaray TV aboneliği başlatmıştım. Bu işlemi mobil ödeme ile Turkcell üzerinden yaptım ve deneme amaçlıydı. Şuan yayınlardan memnun olmamakla birlikte galatasaray.com üzerindeki yayın sona erdirildi ve ücretsiz oldu. Şuan aynı siteden taraftarlar GS TV'ye ücretsiz ulaşabiliyor / izleyebiliyor. Ben ise hala para ödüyorum! Ayrıca Dailymotion üzerinden de canlı yayın kanalı açılmış. Lafın kısası abonelik ücreti adı altında yeniden bir kesinti yapıltı Turkcell faturamda ve iptal etmek istiyorum. Hiç bir yerde açıklama bulamadım. Nereden iptal ettireceğiz bu aboneliği? Başka bir deyişle;

Şans Paketi / IPTAL SANS / 7777

TJK Ganyan Paketi / IPTAL TJK / 7777

gibisinden bir mesaj hattı var mı ki iptal yazıp göndereyim?

Müşteri hizmetlerini arasan?

  • t3hn0  (11.03.12 19:13:02 ~ 19:17:40)
En mantıklısı o ama müşteri hizmetlerine olay anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor. Ben başaramıyorum en azından... =)

  • synche  (11.03.12 19:39:40 ~ 19:39:59)
Eski müşteri hizmetleri çalışanıyım. Emin ol sandığın kadar zor değil. Not: Turkcell değil Digiturk.

  • t3hn0  (11.03.12 19:44:06)
0555 738 37 50 arayacağım numaraymış buldum. Benim onayım alınmadan otomatik mobil ödeme yapılmasına anlam veremiyorum. Ben böyle bir işlem yapmadım. Teşekkürler cevaplarınız için...

  • synche  (11.03.12 20:32:55)