Pc y oyun

Abi sinanpaşanın altını üstüne getirdim. pc için adam gibi oyun yok. win 7 ye göre oyun bulamadım hacı. onu geçtim boşver dedim. gidim orcinal oyun alayım dedim, aboow 100-160 tl. la bu ne. yav napıyım ben gidim oyun için ps vita mı alim napıyım. kararsız kaldım. ps3 alacam lcd yok evde

al ps3'ü. monitörle bile oynasan daha iyidir. zamanla 400-500 liralık biz lcd alırsın.

  • zaraeta  (10.03.12 19:52:08)
(bkz: steam)

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (10.03.12 19:56:57)
torrentini bulup indirsen ya? olmuyor mu öyle? o.o?

  • mentuhotep  (10.03.12 20:03:32 ~ 20:04:01)
@zaraeta
yok be hocam ya. Aldın mı tam tıkır olsun. bana aranızda ps vita alan öneride bulunsun.

  • onyetele  (10.03.12 20:04:55)
abi steam mıteam, torrent fln, benim kafam basmaz bunlara. Ben tak çalıştırcıyım.

  • onyetele  (10.03.12 20:09:26)
ps vita da 959 tl anasını satim oyun 120 tl.. en az minik o hafıza kartları 60 tl en az 1100 tl gidecek... Böyle bir sistem yok ya. Evi yıkılsın bunların. Tek çocuk olmak ne zormuş abi...

  • onyetele  (10.03.12 20:15:42)
tak çalıştırcıysan www.kraloyun.com :) panpa PS alacaksın o zaman, bilgisayarda zahmetlidir bu işler. Hayır oyun bulsan bile yüklemesi crack'i fln uzun işler, seni bozar.

  • fatihdr  (10.03.12 20:22:38)
niye kafan basmasın ki?
gidip cd'ciden alacağın oyunu yüklemesi de artık o kadar kolay değil ki. yok rar'dan çıkar, yok daemon tools kur, sonra onu mount et, önce yamayı yükle sonra crack yap. bunlar da zahmetli işler. tak çalıştırcıysan da paraya kıyacaksın yüksek fiyatlara yeni orijinal oyunlar alacaksın ya da 6-8 sene öncesinin oyunlarını alacaksın. d&r, teknosa, bimeks gibi yerlerde eski cof, moh, rtw, bfme serileri 10-20 lira civarında.

  • baldur2  (10.03.12 20:52:38)
hocam, çalışmaktan nasır tutmuş ellerime bakıyorum, birde 1100 tl vereceğim alete... Adaletini ..... bu dünyanın

  • onyetele  (10.03.12 21:07:32)
al ikinci el bir playstation 2 150 liraya yanında 10-15 tane oyunla idare eder bir kaç ay sonra satarsın aldığın paraya hevesin geçer.

  • gominist redar  (10.03.12 21:21:58)
torrent, bu çağın dosya paylaşım sistemi, öğrenmeni tavsiye ediyorum.

al bir kutu dvd, yazdır indirdiklerini, işte tak çalıştır.

dışarıda satılan oyunlar rip oluyor, açması da zor, dvd de çizik olur, boş dvd bile çıkar.
  • f2dx  (10.03.12 21:42:20)