[]

Facebookta ekli kalsın ama mesaj-gönderi atamasın. olmaz mı?

arkadaşı kısmi engelleme var mı facebookta? mesaj, duvara yazma falan yapamasın ama ekli görünsün. mümkün mü?
 
listeler bölümünde kıstılılar var. oraya istediğin kişinin adını eklersen senin duvarını vs. göremez.

ama sana mesaj gönderebilir. arkadaşın oldugu sürece mesaj yollamasını engeleyemzsin.
  • mahone  (10.03.12 12:13:44) 
liste oluşturup o kişiyi listeye alın. sonra kısıtlılara gelip ayarlara bi bakın. mesaj atmasını engelle vs gibi bir şey olabilir. ama bu durumda karşıdaki kişi kıllanır muhtemelen. yani sonuç olarak o adamın size yavşamasının önüne geçemeyeceksiniz heralde ):


  • gogu delen adam  (10.03.12 12:29:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.