[]

Facebook

Mrb arkadaşlar
Ben ne yaparsam facebookta mesajlaştıgım kişide mesajlarım yok olur.İmkansız mı? :)
Dondurursam ne olur silersem ne olur engellersem ne olur bilen var mı? Teşekkurler..


 
Hesabını dondursan ismin görünür ama tıklayamaz. Hesabı silsen yine aynı şekilde ismin görünür. O mesaj o silmedikçe gitmez.


  • alideemir1  (09.03.12 11:32:50) 
imkansız hesabını dondursan gene mesajı görünür gönderenin bir profili çıkmaz eski facebookda öleydi ama şimdi yeni şeklinde bilemem.

kısaca ok yaydan çıktımı geri dönüş yok.
  • basond  (09.03.12 11:33:18) 
of.
sagolun arkadaşlar

  • hayatkafe  (09.03.12 11:35:32) 
ismini değiştir facebook hesabını öyle kapat, o mesajlar yeni isimden gelmiş gibi gözükür. tabi mesajların içeriğini bilemediğim için böyle yorum yapıyorum sen olup olmadığını mesajlardan anlayabilirse ayrı.


  • 9uncu nesilim ama para bende  (09.03.12 11:58:05) 
bende son çare öyle düşündüm sagol


  • hayatkafe  (09.03.12 12:00:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.