sınırsız kamu tarifesi

arkadaşlar merhaba...
sevgilimle konuşmaya kontur yetmediği için avea'nın sınırsız kamu tarifesine geçmek istiyorum malum 31 ağustosa kadar herkese açık. hat aldığımda ilk 3 ay 15 ytl sonra 22 ytl sabit ücret yazıyor sitede bu tutarlar fatura tutarı mı yoksa vergi, falan derken yükzeliyor mu? sadece bir kişiyle konuşacağım sevgilime de aynısından alıp...

onlar sadece sabit ücret, vergi ve diger masraflar eklenince yaklaşık 2 katını buluyor fatura. aylık 10 ytl lik fatura diye aldıım avea kamu tarifesine aylarca 29 ytl ödediğimi biliyorum baska bir numarayla konuşmadan.

  • lilidance  (24.08.08 01:27:25)
hint:
''hesabini biken tarife ile(vodafone);
aylik 15 ytl kar$iliğinda(baği$), 3500dk bedava konu$ma süresi aliyorsunuz, konu$ucağiniz aboninde bu i$lemi yaptiğini dü$ünürsek ayda 7000dk, 30 liraya geliyor. yok o da yetmez derseniz konserve kutusu bağlayın artik. ayrica sms cekiyorsaniz haftalik 3 ytl ye sinirsiz (oparotör içi) mesaj var daha ne olsun, ne türkcelli aveasi yumurtası tavuğu vodafone abicim! ''

www.eksiduyuru.com
  • 05  (24.08.08 12:18:24 ~ 14:17:49)
22 ytl sadece konuşma ücreti bunun 14 ytl filan da vergisi var. Açılma vergisini de 12'ye bölüyorlar. Yaklaşık 40 lira ödersin aylık. Bir de o kadar sınırsız olmaması lazım o tarifenin. Yamulmuyorsam bilmemkaç saat sınırı vardı. O kadar saati normal insanlar dolduramadığı için sınırsız diye geçiyordu.

Tavsiyem turkcell kampuscell kullanman. 10 dakikası 1 kontör. Bir de bilmemkaç kontöre bilmemkaç mesaj kampanyası var. Zira ben de sevdiceğim için önce avea faturalı düşünmüştüm 2 tane, sonra turkcell kampuscell daha avantajlı gelmişti. Şimdi sevdicek kalmadığı için 8 senelik avea faturalıya ve ayda 30 lira fix ödemeye devam ediyoruz orası ayrı :)
  • ataturkiye  (24.08.08 12:18:27)