[]

bir arkadaş ve altın piyasası

bir arkadaş dedi ki, bu aralar altın almak lazımmış, çünkü mart ayının sonlarına doğru acayip bir artış olacakmış.. var mıdır böyle bir şey, hiç anlamam da o işlerden?
 
martın sonundaki acayip artışın nedeni neymiş? bildiğim bişey yok da
13ünde fed kararı var her iki yönlü de etkileyebileceği konuşuluyor
düşse de 1500ün altını öngören yok çıkışı hemen herkes öngörüyor (bütün bankaların 2012 sonu tahminleri 1800-2000) ama ay sonu süper çıkış necidir bilmiyorum.
  • niye ama  (08.03.12 23:08:43) 
yaz başında yükselip, yaz sonunda düşüyo genelde. düğünler falan. oof sigara içmem lazım.


  • salak oldugum icin burdayim  (08.03.12 23:09:25) 
hmm ortaları demiştir belki de ben öyle mi anladım acaba.. neyse ciddi anlamda bir kar olacaksa şimdi almak mı lazım 13'ü olmadan o zaman?


  • vercingetorix  (08.03.12 23:37:58) 
nakitim olsa alırım ama yok :)
bu işi iyi bilen insanlar kademeli alıp satıyorlar tüm paralarını tek enstrümana bağlamıyorlar düşüş bitip de çıkma hamlesi başladığı an alıyorlar çıkış bitince satıyorlar
bu kadar profosyonel olsan burda duyuru açar mısın o başka tabi :)
  • niye ama  (08.03.12 23:48:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.