iddaa mantığı

var mı sizce böyle bir şey oynamaya değer mi görüşleriniz nedir ?

para içinse değmez. sürekli kar eden birini görmedim ben.

ama kayıp/kazanç dengesini belli bir seviyede tutuyosan zevkine oynanır.
  • jangara  (08.03.12 20:47:24 ~ 20:55:44)
iddaa değil de bahis oynayacaksan, değebilir. lakin ben 8 senedir oynarım bi faydasını göremedim :D

  • gaborit  (08.03.12 20:58:20)
internet üzerinden yurtdışı bahis sitelerinden oynayaaksan eğer şöyle bir mantık var:
kendine orta halli bir takım seçiyorsun,ilk maç berabere oynuyorsun,diyelim beş lira yatırdın,tutmadı mı,ikinci hafta 10 lira yatırıyorsun yine aynı takımın beraberiği için,diyelim tutmadı,üçüncü hafta yine beraberliğe 20 lira yatırıyorsun,genelde beraberliğe üç oran verildğini varsay,kazanırsan 60 lira alırsın,o vakte kadar 5 10 ve 20 yatırdın,yani 35,25 lira kardasın.tutturamadığın her hafta geçen hafta oynadığının iki katıyla bahis oynarsan uzun vadede kara geçersin,çünkü takımlarım çoğu 5 veya 6 haftaya bir berabere kalırlar

  • zümrüdüanka  (08.03.12 21:25:01)
@zümrüdüanka eğer takım 15 maç berabere kalmazsa ki o kadar nadir bulunan bi şey değildir, ilk yatırdığın paranın yani 5in 15.kuvveti kadar para yatırırsın. hatta 15 maça bile gerek yok. 10 maç falan kalmasa çok büyük meblağlarla oynamak zorunda kalırsın. daha mantıklı bi tavsiye vereyim, sure-bet denen bi şey var. mesela fb-gs maçında unibet 2.5 altına 2.00 verir,bwin 2.10 verir. sen ikisine de 100 lira atarsın. 2.5 altı gelirse zararın veya karın olmaz. üst olursa 10 lira kara geçersin. bu taktikte kaybetme şansın yoktur,adın da anlaşıldığı gibi sure-bet. ki senin araştırmana gerek yok irek bu oranları veren siteler mevcut.

  • gaborit  (08.03.12 21:36:30)
az maç yazıp, çok para basacaksın. başka türlü kara geçemezsin.

  • blackmail  (08.03.12 22:09:22)
@gaborit yeterli para varsa sonuçta yatırdığından fazla kazanıyorsun,illa ki bir gün berabere kalacak

  • zümrüdüanka  (08.03.12 22:19:39)
blackmail +1

  • muslimovic  (08.03.12 23:03:48)
peki yurtiçi mi yurt dışı mı gamesliga gibi hoş oda açılmıyo bu aralar ama.

  • mutcai  (09.03.12 09:34:53)