İstanbul - Eskisehir

metro otobus firmasıyla gidelım dıyorum. sizin önereceğiniz başka bir yol yada firma varmıdır?

Edit: artık haydarpaşa iptal malumunuz. Trenle gidemezmiyiz bi şekilde.

metro hariç diğerleri.

  • hizari  (08.03.12 14:33:14)
benim ilk tercihim: cumhuriyet ekspresi (yemekli vagonu da süper:)
ikincisi ulusoy.
bir de yerel otobüs firması: ismail ayaz, seviyoruz:)
  • su olsam ates olsam  (08.03.12 14:36:21)
direk tren derdim ama maalesef artık yok. metro hariç hangi firmayla giderseniz gidin memnun kalırsınız.

kamil koç olur ismail ayaz olur. sanırım nilüfer başlatmıştı o da olur.
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (08.03.12 14:36:31 ~ 14:37:21)
1 Hafta önce kamil koç rahat hat ile gittim. Bilet 35 TL. (Normal Hat:30 TL). çok rahat gittim. Baya konforluydu. Hava kötüydü biraz. O yüzden 4 saat 15 dk. gitmiştim.

  • arşivci  (08.03.12 15:56:44)
en ucuz gece otobüsüne bilet al işte 5 saatlik yol lüks olsa nolcak olmasa nolcak. hani istanbul bodrum falan yapsan neyse de..

  • yuto  (08.03.12 16:49:43)
ismail ayaz'ı dene eskişehir firması.

  • anti silence  (08.03.12 17:22:48)
metronun direk haremden arabası yokmuş servisle biyer söyledi ama oraya gidicekmisiz. neyse gidecegımız gun dırek hareme gıder haremden kalkacak otobuslere bakıcam artık. sagolun

  • Bysb  (08.03.12 17:58:19)