yurtdisi staji(acil gibi)

merhaba,
erasmus staj programi icin yurtdisinda staj ariyorum ve cumaya kadar vaktim var,kabul almak icin.(ilan verecektim aslinda buraya ancak yasak sanirim.)

her ne kadar ulke ve is konusunda bir kisitlamam olmasa da(pazarlama,online pazarlama,turizm ve hizmet sektoru tecrubeliyim) daha aramaya yeni baslayacagim.

onemli not;ucret talebim yok.

-sizce bosuna mi kurek cekiyorum?cuma'ya kadar kabul almam mumkun degil mi?
-bu tarz stajyer arayan sirketlerin duyurularini nereden bulabilirim,bu tarz siteler var mi?
-nereden aramaliyim sirketleri,mail atarken nelere dikkat etmeliyim?
-baska tavsiyeleriniz?

ps;is tecrubesi,bilgi ve dil(ingilizce'de c1 seviyesi,ispanyolca'da b1 seviyesi,fransizca'da ve litvanca'da basit bilgi) konusunda cok guveniyorum kendime,sayet bir artisi olacaksa.

simdiden coook tesekkurler cevaplariniz icin.

Imkansiz cumaya kadar dostum:))

  • serabetan  (06.03.12 15:57:36)
Cuma gününe kadar sözlü kabul alabilirsiniz belki ancak okulunuzun uluslararası ofisi sizden firma tarafından ıslak imzalı olarak yollanmış bir "Letter of Intent" isteyecektir ki bu cuma gününe kadar size ulaşmaz.

Diyelim ki evrak değil sadece sözlü bildirim istiyorlar, ya da onay maili tarzında bir şey, o zaman da iki yolunuz var, birincisi okul içerisindeki akademisyenlerinizin vasıtasıyla bir firma ile görüşmeniz (görece daha kolaydır, hocanız sizin yerinize ilk maili atarsa daha çabuk hallolur) ya da olan ilanlara başvurmanız.
Hungary - erasmus.unideb.hu bu link aktif çalışıyor, başka link bulamadım ama bulursam yazarım yine.
  • mocha  (06.03.12 16:04:14)
Bence de artık çok geç.

  • roket adam  (06.03.12 16:57:17)